فروش آب بند کننده بتن در قم

آب بند کننده بتن یک ماده افزودنی و مکمل برای بتن است که از نفوذ آب و سیالات به درون بتن جلوگیری می کند و در صنایع ساختمانی کاربرد دارد. در این مقاله قصد داریم این ماده و کاربردهای آن را توضیح دهیم و درباره فروش آب بند کننده بتن در قم نیز صحبت کنیم ، با ما تا انتهای متن همراه باشید.

فروش آب بند کننده بتن در قم
فروش آب بند کننده بتن در قم

آب بند کننده بتن چیست؟

آب بند کننده بتن برای جلوگیری از نفوذ آب و سیالات مایع به درون سازه های بتنی و بتن مورد استفاده قرار می گیرد و مانع نفوذ آب به داخل بتن می شود و در نهایت موجب افزایش مقاومت و استحکام سازه های بتنی می شود. امروزه روش های متفاوتی برای آب بندی بتن وجود دارند که با توجه به سطح مورد استفاده عملکرد متفاوتی دارند . از آب بند ها هم در مواد ترکیبی و ساختاری بتن و هم بعد از خشک شدن بتن می توان استفاده کرد همچنین می توان آن را به صورت تزریقی به بتن اضافه کرد. با توجه به این که ساختار و ترکیبات اولیه ی آب بند کننده ها سیمان است به این علت دارای مقاومت و استحکام بالایی در برابر عوامل مخرب محیطی هستند.

اکنون کاربردهای آب بند کننده بتن را با هم بررسی می کنیم و در ادامه  درباره ی فروش آب بند کننده بتن در قم صحبت می کنیم.

 

کاربرد آب بند کننده بتن چیست؟

استفاده از آب بند کننده روش هایی دارد که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم.

فروش آب بند کننده بتن در قم
فروش آب بند کننده بتن در قم

روش استفاده از آب بند کننده بتن

در ساختار اولیه همه آب بندها موادی مانند سیمان، ماسه و سنگدانه وجود دارد. تنها راه استفاده از آن ها ترکیب آب بند با آب می باشد. ابتدا باید سطح مورد نظر کاملا تمیز شود تا آلودگی، چربی و لکه رنگی بر روی آن نباشد و کیفیت کار حفظ شود، اکنون بایستی مقداری از پودر آب بند با درصد مشخص آب ترکیب شود تا ملات آب بند یا دوغاب مورد نظر به دست بیاید.

برای ساخت آب بند خمیری  باید از آب کمتری در ساخت آن استفاده نمود تا اعمال کردن مواد با استفاده از کاردک به روی کار ممکن باشد. در صورتی که آب بند دوغابی و سیال مد نظر باشد باید از مقدار آب بیشتری استفاده کرد تا ملاتی سیال و دوغابی تشکیل شود.

برای این که ملات خمیری آب بند در برابر آب و مایعات دیگر غیر قابل نفوذ شود باید دارای ضخامتی بین 5 الی 7 سانتی متر باشد. هنگام استفاده از آب بند دوغابی  بهتر است که آب بند در دو مرحله بر روی کار اعمال بشود و برای این که کیفیت و بازده بیشتری داشته باشد باید مرحله دوم بعد از خشک شدن مرحله ی اول انجام بگیرد.

در ادامه مطلب به مزیت های استفاده از آب بند کننده بتن و همچنین فروش آب بند کننده بتن در قم اشاره می کنیم.

 

مزایا

  1. استفاده از آب بند کننده بتن از نفوذ آب به درون سازه بتنی جلوگیری می کند.
  2. اجرای آب بند کننده بتن آسان و سریع می باشد.
  3. آب بند کننده بتن استحکام و مقاومت سازه را افزایش می دهد.
  4. آب بند کننده موجب آب بندی عمیق بتن می شود و دوام و ماندگاری بالا دارد.
  5. آب بند کننده بتن هرگونه ترک و حفره های بزرگ و کوچک را از بین می برد.
فروش آب بند کننده بتن در قم
فروش آب بند کننده بتن در قم

نحوه خرید و سفارش

برای کسب اطلاع درباره ی هزینه ها و راهنمایی بیشتر و فروش آب بند کننده بتن در قم می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.
شماره تماس: 09001887000

توصیه می شود بخوانید: فروش پودر سیلیسی

فروش ژل سیلیسی

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.