فروش آب بند کننده بتن در یزد

آب بند کننده بتن یک مکمل برای بتن است که از آن در صنایع ساختمان سازی استفاده می کنند. ما در این متن سعی داریم این ماده را توضیح دهیم و درباره فروش آب بند کننده بتن در یزد نیز صحبت خواهیم کرد این مقاله را تا انتها بخوانید.

 

آب بند کننده بتن چیست؟

آب بند کننده بتن ماده ای بر پایه اسیدهای چرب است که دارای مواد پر کننده خلل و فرج و مواد دافع آب است که در واکنش با ترکیبات حاصل از هیدراسیون سیمان در داخل منافذ و حفره ها جاری می شود و آب و رطوبت را دفع می کند. نفوذ ناپذیری بتن از عواملی است که پیش بینی و ارزیابی دوام و استحکام بتن را تعیین می کند. در ادامه روش استفاده از آب بند کننده بتن و فروش آب بند کننده بتن در یزد را توضیح می دهیم.

فروش آب بند کننده بتن در یزد
فروش آب بند کننده بتن در یزد

 

روش استفاده از آب بند کننده بتن چیست؟

در ساختار اولیه همه آب بندها از موادی مانند ماسه، سیمان و سنگدانه استفاده می شود به همین دلیل تنها راه استفاده از آن ها ترکیب آب بند با آب می باشد. هنگام استفاده از آب بند باید سطح مورد نظر کاملا تمیز باشد و هیچ گونه آلودگی، چربی و لکه ی رنگ وجود نداشته باشد و کیفیت کارحفظ شود. مقداری از پودر آب بند را با درصد مشخص آب ترکیب کرد تا ملات آب بند یا دوغاب مورد نظر حاصل شود.

اگر هدف ساخت آب بند خمیری باشد باید از مقدار آب کمتر در ساخت آن استفاده شود به دلیل این که بتوان مواد را با استفاده از کاردک بر روی کار اعمال کرد ولی اگر آب بند دوغابی و سیال مد نظر باشد باید از آب بیشتری استفاده شود تا ملات سیال و دوغابی تولید شود.

ضخامت ملات خمیری آب بند باید 5 تا 7 سانتی متر باشد تا در برابر آب و سایر مایعات غیر قابل نفوذ باشد ولی هنگام استفاده از ملات دوغابی بهتر است که آب بند در دو مرحله روی کار اعمال بشود و برای این که کیفیت و بازده بیشتری داشته باشد باید مرحله دوم بعد از خشک شدن مرحله اول انجام بگیرد.

اگر می خواهید بدانید مزایای آب بندکننده بتن چیست باما همراه باشیدتا در باره ی آن و فروش آب بند کننده بتن در یزد صحبت کنیم.

 

مزیت های استفاده از آب بند کننده بتن چیست؟

در ادامه انواع آب بند کننده بتن را نام می بریم.

مطالعه بیشتر: پودر میکروسیلیس
ژل میکروسیلیس

انواع آب بندی بتن چیست؟

آب بندی بتن انواع مختلفی دارد که در ادامه آن ها را نام می بریم.

آب بندی بتن با تزریق رزین، چسب، عایق، پلیمر، فناوری نانو، واتراستاپ، قیر و پلی یورتان.

فروش آب بند کننده بتن در یزد
فروش آب بند کننده بتن در یزد

زمان استفاده از آب بندها

از آب بند ها هم برای کاهش نفوذپذیری آب به درون بتن ها استفاده می کنند و همچنین برای محافظت بتن در زمان ساخت یا بعد از ساخت آن را به کار می برند.

گاهی اوقات بتن در معرض مواد شیمیایی گوناگونی همانند مواد اسیدی یا بازی، مواد خورنده قرار می گیرد که باعث بروز مشکلاتی برای بتن می شود به همین دلیل از آب بندها برای جلوگیری از بروز چنین مشکلات و آسیب هایی استفاده می کنند.

در بعضی مواقع هنگام احداث سازه های مختلف بتنی اشتباهات گوناگونی در طراحی و اجرای بتن صورت می گیرد که باعث ایجاد درزهای ریز و درشت و یا سطحی و عمیق می شود به این دلیل از آب بندها برای کاهش نفوذ پذیری استفاده می شود.

در ادامه ی مطلب درباره نحوه خرید این محصول و فروش آب بند کننده بتن در یزد صحبت می کنیم.

فروش آب بند کننده بتن در یزد
فروش آب بند کننده بتن در یزد

نحوه خرید آب بند کننده بتن

برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد محصول و اطلاع از هزینه ها و فروش آب بند کننده بتن در یزد و همچنین برای ارتباط با کارشناسان ما می توانید با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.