فروش آب بند کننده بتن در زنجان

بتن یکی از پر استفاده ترین متریال مصرفی در ساختمان سازی و پروژه های عمرانی محسوب می شود اما ضعف هایی هم دارد، یکی از مهمترین ضعف های بتن این است که ممکن است رطوبت را از خود عبور دهد بنابراین باید برای بر طرف کردن این مشکل چاره ای اندیشید.در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی های آب بند کردن بتن و فروش آب بند کننده بتن در زنجان اطلاعاتی در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهیم، اگر به این اطلاعات نیاز دارید تا انتهای متن با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: ژل میکروسیلیس

"<yoastmark

آب بند کردن بتن چیست؟

به روش های مختلفی که با استفاده از آن بتن در برابر نفوذ رطوبت مقاوم می شود آب بند کردن گفته می شود. آب بندی دو روش با نام های نم بند و آب بند دارد که در ادامه به موارد استفاده ی هر کدام از آن ها اشاره می کنیم. در زمان هایی که بتن در معرض جریان آب پر فشار قرار دارد باید بتن آب بند شود و در صورتی که بتن در مجاورت آبی بدون فشار قرار بگیرد باید از روش های نم بند کردن استفاده شود. مثلا دیوارهایی را که در معرض بارش باران قرار دارند باید آب بندی کنیم تا بر اثر مویینگی آب به آن ها نفوذ نکند.

برای اطلاع از شرایط فروش آب بند کننده بتن در زنجان به ادامه متن توجه فرمایید.

از گذشته های دور برای سازه های که در مجاورت آب قرار دارند عملیاتی برای آب بندی آن انجام می دهند، با گذشت زمان و با توجه به افزایش کاربرد بتن خصوصا در مکان هایی که آب وجود دارد، این موضوع اهمیت بیشتری پیدا کرده است.به طور کلی می توان گفت بتن ماده ای است که پس از گیرش و سخت شدن به جسمی دارای خلل و فرج تبدیل می شود به همین دلیل است که می گوییم بتن نفوذ پذیر است و آب و سیالات دیگر به درون آن نفوذ می کنند. راه اصلی آب بند کردن بتن حذف این خلل و فرج ها است، در صورتی که آبی در بتن وجود نداشته باشد، این ماده در معرض سیکل های متناوب یخ زدن و آب شدن قرار نمی گیرد و این موضوع باعث طول عمر و مقاوم شدن بتن می شود. با استفاده ازراه هایی مانند به کارگیری پوسته های مایع مانند اورتان و آسفالت و پلیمر، بتن آب بند می شود در این صورت مواد گفته شده را روی سطح بتن می کشند تا از نفوذ آب جلوگیری به عمل آید.

این روش بعد از اجرای کامل بتن و برای رفع نقص در آب بندی بتن و افزایش مقاومت در آن انجام می شود.

مطالعه بیشتر: پودر میکروسیلیس

"<yoastmark

چگونه افزودنی بتن باعث آب بند شدن آن می شود؟

افزودنی های مختلف باعث یکنواخت شدن ترکیب بتن و بسته شدن منافذ آن می شوند و به این ترتیب بتن آب بند می شود.

روش های مکمل برای آب بند کردن بتن

تکمیل کننده ی تمام راه های گفته شده برای آب بند کردن بتن روش های مانند زهکش کردن مجاور سازه های بتنی است. در این حالت شدت جریان آب کاهش می یابد و بتن در امان می ماند. بهترین زمان برای روش های مکمل در زمان اجرا یا پیش از ساخت سازه های بتنی است زیرا اگر از پروژه بهره برداری شده باشد، هزینه انجام کارها افزایش پیدا خواهد کرد.

در قسمت پایانی در مورد فروش آب بند کننده بتن در زنجان صحبت خواهیم کرد.

انواع روش آب بندی

در این قسمت به انواع روش های آب بندی را معرفی می کنیم:

"<yoastmark

خرید و فروش آب بند کننده بتن در زنجان

برای اطلاع از شرایط فروش آب بند کننده بتن در زنجان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. همچنین اگر سوالات بیشتری دارید می توانید از طریق همین شماره ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

شماره تماس : 09001887000‏

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.