فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه

روش های مختلفی که بتن با آن در برابر نفوذ آب، مایعات و سایر مواد شیمیایی مقاوم می شود، آب بند کننده بتن نام دارد. با توجه به اهمیت بتن و کاربرد بالایی که در ساختمان سازی و پروژه های عمرانی دارد، تصمیم گرفتیم تا در این مقاله در مورد این موضوع و فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه توضیحاتی ارائه دهیم.

فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه
فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه

آب بند کننده بتن

یکی از نقاط ضعف بتن این است که دارای تخلخل است و همین موضوع سبب می شود مایعات به آن وارد شود همین موضوع سبب می گردد تا بتن خیلی زود تخریب گردد و عمر آن کاهش یابد.

برای آب بند کردن بتن از افزودنی های مختلفی استفاده می شود که در بتن تغییراتی ایجاد می کند. تغییرات ایجاد شده در بتن باعث می شود ورود آب به درون آن کاهش یابد.

در زمانی که بتن در معرض فشار آب باشد از روش های آب بندی استفاده می شود و مواقعی که بتن در مجاورت آب بدون فشار باشد از روش های ضعیف تر که به آن ها نم بند می گویند استفاده می شود.

با ما همراه باشید تا در مورد فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه صحبت کنیم.

 

دلایل استفاده ازآب بند کننده بتن

در شرایط جوی مختلف به خصوص در مکان هایی که آب مجاور سازه زیاد است بتن حتما باید به روش های مناسب ضد آب شود. در حال حاضر در دنیا مکمل های مختلفی وجود دارد که بتن مورد استفاده در پروژه های ساختمانی، سد سازی، تونل سازی و … را می توان به کمک آن ها  آب بند نمود.

اگر می خواهید از شرایط فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه آگاه شوید، این متن را تا انتها بخوانید.

فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه
فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه

روش های آب بندی بتن چیست؟

در این قسمت روش های آب بند کردن بتن را توضیح می دهیم.

هر دوی این روش ها به منظور آب بند کردن بتن استفاده می شوند اما روش اول توصیه می شود. البته نا گفته نماند که استفاده از روش دوم در شرایط مناسب بلامانع است.

نکات مهم برای روش اول:

به دلیل اینکه روش اول روی تمامی مراحل عمل آوری بتن تاثیرگذار است بنابراین برای تعیین میزان مناسب باید از روش های قابل اعتماد استفاده نمود تا بهترین نتیجه گرفته شود.

این ماده روانی بتن را افزایش می دهد و به همین دلیل میزان آب مورد نیاز در ترکیب بتن و سایر ملات های سیمانی کاهش پیدا می کند. این مسئله باعث می شود بتن ترکیب یکنواخت تری داشته باشد و متراکم گردد. بتن متراکم خلل و فرج کمی دارد و در برابر نفوذ سولفات و مواد شیمیایی مقاوم است.

 

نکات مهم برای روش دوم:

در روش دوم از ملات های آب بند کننده بتن در ضخامت های 1 تا 5 سانتی متری استفاده می شود. این ملات ها ترکیبات از میکروسیلیکات دارند و به لایه ای مقاوم در برابر نفوذ مایعات تبدیل می شوند.

برای استفاده از این روش لازم است در صورتی که سطح بتن خرابی دارد ابتدا باید تا رسیدن به سطح سالم بتن را کند همچنین تمامی ترک ها و شکاف ها باید پر شوند.

برای اتصال لایه ی آب بند به سطح زیرین خود می توانید از چسب مخصوص بر پایه ی پلیمر و سیمان استفاده کنید.

در قسمت پایانی به شرایط فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه اشاره خواهیم کرد.

روش دوم روش تزریقی است و در آن از مواد پلی یورتان که باعث پیوندی محکم بین بتن و ماده ی آب بند کننده می شوند، استفاده می کنند.

پلی یورتان ها در دو نوع یک جزیی و دو جزیی تولید می گردند و به وسیله ی پمپ مخصوص تزریق می شود. به این ترتیب بتن در برابر نفوذ آب و مواد شیمیایی مقاوم می گردد.

ژل میکروسیلیس 

پودر میکروسیلیس 

فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه
فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه

نحوه خرید آب بند کننده بتن

برای اطلاع از قیمت و فروش آب بند کننده بتن در کرمانشاه با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز پیدا کردید هم می توانید از طریق همین شماره ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.