ابر روان کننده بتن در کرمانشاه

ابر روان کننده بتن یک مکمل افزودنی برای بتن می باشد که بتن را مقاوم می کند و کارایی و روانی بتن را افزایش می دهد. ما در این مقاله قصد داریم که این افزودنی و کارایی و اثرات آن را توضیح دهیم و درباره ابر روان کننده بتن در کرمانشاه صحبت کنیم.

فروش ابر روان کننده بتن

ابر روان کننده بتن در کرمانشاه
ابر روان کننده بتن در کرمانشاه

ابر روان کننده بتن چیست؟

ابر روان کننده بتن یک ماده پلیمری بر پایه پلیمریزاسیون آکریلیک اسید است که این مواد بر خلاف نفتالین و ملامین فرمالدهید سولفوناتی که دارای ساختار واحدی هستند ساختار شیمیایی متفاوتی دارند. از آن جایی که عدد اسلامپ نشان دهنده ی روانی بتن می باشد و هر چه قدر این عدد بیشتر باشد روانی بتن نیز بیشتر است ابر روان کننده ها این عدد را افزایش می دهند. این مواد کاهنده ی بسیار قوی آب اختلاط بتن و افزاینده بسیار قوی کارایی بتن نیز هستند. ابر روان کننده ها پخش شدن ذرات سیمانی را نیز بهبود می بخشند.

استفاده از این محصولات الزاما برای ساخت بتن های ویژه و بتن هایی که الزامات آیین نامه ی آن به حداقل رساندن نسبت آب به سیمان باشد و یا در شرایط خاص که افت اسلامپ با دیگر مواد فوق روان کننده جبران نشود تاکید می شود. ابر روان کننده بتن به علت کاهش قابل توجه نسبت آب به سیمان مقاومت بتن را افزایش می دهد و نیز نفوذ پذیری بتن را در برابر نفوذ مواد شیمیایی مخرب  کاهش می دهد و در نتیجه موجب دوام و پایایی بتن می شود.

در ادامه متن خواص و اثرات ابر روان کننده بتن و ابر روان کننده بتن در کرمانشاه را بررسی می کنیم.

 

خاصیت ها و اثرات ابر روان کننده بتن چیست؟

در ادامه مطلب به مزیت های استفاده از این محصول و ابر روان کننده بتن در کرمانشاه اشاره می کنیم.

اطلاعات بیشتر در فروش فوق روان کننده بتن

ابر روان کننده بتن در کرمانشاه
ابر روان کننده بتن در کرمانشاه

مزایای استفاده از ابر روان کننده بتن چیست؟

این افزودنی ها مصرف کم و قدرت بالایی دارند. اگر مقدار استفاده از این ماده کم باشد حمل و نقل آن آسان تر است و به آسانی می توان آن را به بتن اضافه کرد. در صورت استفاده از فوق روان کننده ها باید مقدار بیشتری از آن ها را به بتن اضافه کرد. این مقدار بیشتر به معنای قدرت کمتر و حمل سخت تر می باشد.

از مزایای دیگر ابر روان کننده بتن می توان به مقاومت 3 روزه یا 7 روزه آن اشاره کرد . به عبارتی دیگر بتنی که دارای ابر روان کننده بتن باشد مقاومت فشاری 3 روزه یا 7 روزه بالاتری دارد.

به کاربردن این افزودنی مصرف سیمان را کاهش می دهد. استفاده زیاد از سیمان علاوه بر این که صرفه ی اقتصادی ندارد حرارت زایی دارد که سبب ایجاد ترک در بتن می شود.

ابر روان کننده ها به بتن انسجام و قوام زیادی می دهند و نیز گران روی بتن را افزایش می دهند که این ویژگی باعث می شود تا پمپ پذیری آسان تر شود.

استفاده از ابر روان کننده بتن موجب کاهش و یا در بعضی موارد حذف هزینه های ناشی از ویبره ی بتن در پروژه های بتن ریزی می شود و هزینه های دیگر مرتبط با آن مانند اجاره دستگاه ویبره و هزینه سوخت نیز کمتر یا حذف می شود.

اکنون اصول ایمنی استفاده از این محصول و ابر روان کننده بتن در کرمانشاه را توضیح می دهیم.

ابر روان کننده بتن در کرمانشاه
ابر روان کننده بتن در کرمانشاه

اصول ایمنی استفاده از محصول

  1. این ماده سمی، خطرناک و آتش زا نیست.
  2. این ماده به هیچ عنوان نباید با چشم تماس داشته باشد و در صورت تماس باید با آب فراوان شسته شود.
  3. در صورت ایجاد حساسیت در پوست باید به پزشک مراجعه شود.
  4. و …

نحوه خرید و سفارش

برای اطلاع از هزینه ها و نحوه خرید این محصول و ابر روان کننده بتن در کرمانشاه و ارتباط با کارشناسان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.