فروش الیاف پ پ در شیراز

این الیاف یک ماده ی پلیمری محسوب می شود و از آن استفاده های زیادی در صنعت ساختمان سازی می شود. با توجه به اهیمت این محصول بر آن شدیم تا در مورد مزایا، کاربردها، ویژگی ها و فروش الیاف پ پ در شیراز مقاله ای آماده کنیم. اگر به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارید متن را تا انتها بخوانید. 

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ

فروش الیاف پ پ در شیراز
فروش الیاف پ پ در شیراز

الیاف پ پ چیست؟

به رشته های پلیمری نازکی گفته می شود که در اندازه هایی با طول 18، 12 و 6 میلی متری تولید می شوند و کاربردهای مختلفی دارند. از سایزهای 12 و 18 میلی متری این محصول برای تقویت بتن و سایز 6 میلی متری به منظور استفاده در ملات های مختلف گچی به کار برده می شود. از ویژگی های مهم  الیاف پ پ این است که به دلیل اینکه از تبخیر زود هنگام آب درون بتن جلوگیری می کند در نتیجه مانع از ایجاد ترک های عمیق و سطحی هم می شود. این ترک ها به دلیل انقباض های شدید بتن که از تبخیر زود هنگام آب نشات می گیرد ایجاد می شوند. حال اگر بخواهید بدانید این ماده چگونه ترک بتن را از بین می برد لازم است بگوییم: در زمان عمل آوری بتن، به دلیل سرعت بالای تبخیر آب، در بتن انقباض های بسیار شدیدی اتفاق می افتد و این انقباض شدید ترک های ریز و درشتی در سطح بتن پدید می آورد.

در ادامه در مورد شرایط فروش الیاف پ پ در شیراز صحبت خواهیم کرد.

همچنین رشته های پ پ به دلیل اینکه باعث ایجاد پیوستگی بین اجزای تشکیل دهنده ی بتن می شوند آن را در مقابل نیروهای برشی، خمشی و کششی مقاوم می کنند. همچنین الیاف پ پ در درون بتن یک شبکه از رشته های به هم پیوسته ایجاد می کنند که باعث بر طرف شدن ضعف بتن در برابر نیروهای فشاری خواهد شد.

تاثیرات کلی الیاف روی بتن

عملکرد الیاف پ پ

مقدار استفاده 

مقدار مناسب با توجه به شرایط هر پروژه تعیین می شود و به طور کلی برای دال ها 1 کیلوگرم در هر متر مکعب است و برای قطعات پیش ساخته ی بتنی ممکن است تا 2 کیلوگرم در هر متر مکعب هم برسد.

الیاف پ پ سایز 6

 الیاف پ پ سایز 12

فروش الیاف پ پ در شیراز
فروش الیاف پ پ در شیراز

فروش الیاف پ پ در شیراز

به شکل گسترده سبب می گردد تا با تهیه ی این ماده از مزایای آن بهره مند شوید، در ادامه به ویژگی های فنی الیاف پ پ اشاره خواهیم کرد.

 مشخصات فنی

به منظور تهیه ی الیاف پ پ می توانید با دفتر فروش الیاف پ پ در شیراز در ارتباط باشید.

شرایط نگهداری

فروش الیاف پ پ در شیراز
فروش الیاف پ پ در شیراز

خرید الیاف پ پ

برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در شیراز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با تهیه کردن این ماده از مزایای بی شمار آن بهره مند شوید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.