فروش الیاف پ پ در مازندران

الیاف پلی پروپیلن یک ماده ی افزودنی بتن است که برای کنترل کردن ترک ها به مخلوط بتنی آن را اضافه می کنند. این الیاف جایگاه ویژه ای نیز در صنعت ساختمان سازی دارند و استفاده از آن ها در حال افزایش می باشد.  در این مقاله قصد داریم که این ماده را تعریف کنیم و بدانیم که چه کاربردها و خواصی دارد و درباره ی فروش الیاف پ پ در مازندران صحبت کنیم ما را تا انتهای متن همراهی کنید.

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ

الیاف پ پ چیست؟

الیاف پلی پروپیلن به صورت تک رشته ای و در دو اندازه وجود دارند که از نوع 12 میلی متری آن برای بتن و نوع 6 میلی متری آن برای پلاستر یا ملات ساختمانی استفاده می کنند. این الیاف از تشکیل ترک های ریز که ناشی از انقباض، خشک شدن زودرس یا نوسانات زودهنگام دما هستند جلوگیری می کنند. الیاف پ پ بر پایه ی مواد خام و طی شرایط کنترل شده تهیه و تولید می شوند تا محصولی با کیفیت و یک دست را به وجود آورند.

اکنون می خواهیم  کاربرد های این الیاف را نام ببریم و در ادامه به فروش الیاف پ پ در مازندران اشاره خواهیم کرد.

 فروش الیاف پ پ در مازندران
فروش الیاف پ پ در مازندران

کاربردها

در ادامه خصوصیات و ویژگی های این محصول را بررسی می کنیم.

خصوصیات و ویژگی های الیاف پ پ

در ادامه ی متن به مشخصات فیزیکی و شیمیایی این ماده و فروش الیاف پ پ در مازندران اشاره می کنیم.

الیاف پ پ سایز 6

الیاف پ پ سایز 12

مشخصات شیمیایی و فیزیکی الیاف پ پ چیست؟

حالت فیزیکی این الیاف،  پلی پروپیلن خالص است که وزن آن 0/91گرم بر سانتی متر مکعب می باشد. این ماده قلیایی نیست و فاقد سولفات و کلراید است. هوازایی آن به مقدار چشمگیری افزایش پیدا نمی کند. ضخامت الیاف پ پ بین 18 تا 30 میکرون است. نقطه ی ذوب آن 160 درجه ی سانتی گراد و مدول یانگ آن بین 5500 تا 7000mpمی باشد.

اگر می خواهید بدانید که نحوه ی مصرف این ماده و نکات ضروری آن چیست با ما همراه باشید.

 فروش الیاف پ پ در مازندران
فروش الیاف پ پ در مازندران

نحوه مصرف و نکات ضروری چیست؟

اگر این الیاف در محل کارگاه و در بتن آماده مصرف شوند باید حداقل به مدت 5 دقیقه در دستگاه مخلوط کننده الیاف اضافه شده کاملا ترکیب شوند. این الیاف در کیسه های 40 کیلو گرمی و بیگ بگ عرضه می شوند.

انبارداری الیاف پ پ

این محصول باید در محیط سر پوشیده و دور از تابش نور خورشید و دمای بالا نگهداری شود. عمر مفید این محصول یک سال است که باید توجه داشت اگر روش انبارداری مناسب نباشد باعث می شود که محصول و یا ظرف آن آسیب ببیند.

میزان مصرف چقدر است؟

مقدار مصرف الیاف پ پ در بتن برای دستیابی به شرایط لازم بایستی با تولید مخلوط آزمایشی در آزمایشگاه بتن و استفاده از مواد و شرایط کارگاهی تعیین شود.

اگر می خواهید درباره ی  نحوه ی خرید و قیمت این محصول مطلع شوید با ما همراه باشید همچنین در ادامه در مورد فروش الیاف پ پ در مازندران صحبت می کنیم.

 فروش الیاف پ پ در مازندران
فروش الیاف پ پ در مازندران

نحوه خرید الیاف پ پ

برای اطلاع از نحوه ی خرید این ماده و همچنین قمت ها و فروش الیاف  پ پ در مازندران می توایند با فروشندگان و تولیدکنندگان معتبر تماس بگیرید.

شماره تماس : 09001887000‏

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.