فروش الیاف پ پ در بوشهر

الیاف پلی پروپیلن با نام اختصاری پ پ ((pp یک افزودنی پلیمری است که در صنعت ساختمان سازی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و باعث مقاوم شدن بتن می گردد. در این متن قصد داریم در مورد پ پ  همچنین فروش الیاف پ پ در بوشهر صحبت کنیم. تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: الیاف پلی پروپیلن 

فروش الیاف پ پ در بوشهر
فروش الیاف پ پ در بوشهر

توضیح الیاف پ پ

این ماده به منظور تقویت و مسلح کردن بتن و مخلوط سیمانی و ملات های گچی مورد استفاده قرار می گیرد. این الیاف باعث افزایش مقاومت خمشی، کششی، برشی و سایشی در بتن می شود. زیرا به صورت یکنواخت در تمام بتن پراکنده می گردد و بتن پس از گیرش و سخت شدن یک شبکه ی منسجم از الیاف به هم پیوسته دارد که هم باعث حفظ شکل بتن می شوند و هم آن را مسلح می کنند.

یکی دیگر از مزایای پ پ ایجاد خاصیت پیوستگی بتن است. این الیاف با دو طول 12 و 18 میلی متری برای تقویت بتن و برش طولی 6 میلی متر برای ملات های گچی و نازک کاربرد دارد.به دلیل اینکه استفاده از میلگرد در بتن های کم ضخامت مشکل ساز است در این شرایط می توان از الیاف پ پ استفاده کرد. در این حالت بتن به جای میلگرد با الیاف مسلح می شود. پ پ در برابر حرارت و آتش آسیب می بیند ولی در زمانی که با بتن ترکیب شود نه تنها خود در برابر آتش مقاوم می شود بلکه از بتن نیز محافظت می کند.

الیاف پلی پروپیلن سایز 6

 الیاف پلی پروپیلن سایز 12

برای اطلاع از شرایط فروش الیاف پ پ در بوشهر متن را تا انتها بخوانید.

مکانیزم اثر الیاف پ پ در بتن

باعث افزایش چسبندگی بین اجزای بتن می شود و اصطکاک بین اجزای آن را افزایش می دهد که این موضوع سبب بالا رفتن مقاومت بتن می شود. همچنین این ماده با مسلح کردن بتن باعث می شود بتن دچار گسیختگی و ترک خوردگی نشود این ماده در ترک خوردگی نقش یک واسطه ی قوی بین دو ترک را ایفا می کند.

در ادامه در مورد فروش الیاف پ پ در بوشهر مطالبی ارائه خواهیم داد.

فروش الیاف پ پ در بوشهر
فروش الیاف پ پ در بوشهر

کاربرد ها و موارد مصرف 

ü     ایجاد خاصیت شکل پذیری در بتن

ü     ایجاد مقاومت در برابر سایش و ضربه در بتن

ü     ضد حریق شدن بتن در اثر استفاده از الیاف پ پ

ü     استفاده از این ماده به جای میلگرد برای مسلح نمودن بتن

ü     مناسب جهت استفاده در بتن مسلح کم ضخامت بدون آرماتور

ü     مناسب برای استفاده در بتن شاتکریت

ü     قابل استفاده در تولید ورق های سیمانی

ü     برای کف سازی مکان هایی مانند انبار کارخانجات و محل رفت و آمد ماشین های سنگین

ü     مناسب برای تقویت بتن آماده و قطعات پیش ساخته ی بتنی

نکات ایمنی در زمان استفاده

برای آگاهی از شرایط فروش الیاف پ پ در بوشهر به بخش بعدی توجه کنید.

فروش الیاف پ پ در بوشهر
فروش الیاف پ پ در بوشهر

شرایط نگهداری چیست؟

در صورت ماندن در بسته بندی اولیه تا دو سال قابل نگهداری است. الیاف پ پ باید در مکانی خشک و خنک و به دور از رطوبت و تابش مستقیم آفتاب باشد.

 دمای نگهداری از پ پ باید بین 5+ تا 35+ درجه ی سانتی گراد باشد. بسته بندی این ماده  در کیسه های 5 کیلویی، 20 کیلویی و 25 کیلویی عرضه می شود. نکته ی مهم این الیاف پ پ به طور کلی موقعیت اجرایی خاصی دارند.

نحوه خرید الیاف پ پ به چه صورت می باشد؟

برای کسب اطلاع از قیمت ها و همچنین فروش الیاف پ پ در بوشهر و اطلاع ازقیمت ها با تولیدکننده ها و فروشندگان معتبر تماس بگیرید.با خرید این محصول پر کاربرد و مهم می توانید از مزایای مهم آن بهره مند شوید.

شماره تماس : 09001887000‏

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.