فروش ژل میکروسیلیس در قزوین

ژل میکروسیلیس را می توان یکی از پیشرفته ترین افزودنی های بتن دانست که بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر ساخته می شود. ویژگی های مختلفی از جمله کاربرد، قیمت و فروش ژل میکروسیلیس در قزوین وجود دارد که در این متن به آن ها اشاره خواهیم کرد.

فروش ژل میکروسیلیس در قزوین
فروش ژل میکروسیلیس در قزوین

ترکیبات تشکیل دهنده ی ژل میکروسیلیس

 

این مکمل بتن تاثیراتی زیادی روی بتن می گذارد به طوری که گاهی می توان آن را جایگزین چند نوع مختلف مکمل کرد و خاطر جمع بود که این ماده کار همه ی آن ها را انجام خواهد داد. استفاده از این نوع ژل بتن را ضد آب و مقاوم و با دوام می کند البته باید دقت داشت که میزان مصرف به درستی انتخاب شود.

این ماده را می توان نوعی پزولان دانست که تاثیرات مثبتی روی بتن دارد به عنوان مثال می توان به افزایش تراکم در بتن، افزایش مقاومت خمشی و مقاومت کششی در بتن اشاره کرد.

استفاده از ژل میکروسیلیس یعنی در آن واحد ما به بتن دوده ی سیلیسی،  الیاف و روانساز بتن هم اضافه کرده ایم و به این ترتیب به آب کمتری برای ساخت بتن نیاز داریم و همچنین می توانیم از سیمان با عیار کمتر استفاده کنیم.

 

ژل میکروسیلیس چگونه عمل می کند؟

ژل میکروسیلیس را می توان همان دوده ی سیلیسی در نظر گرفت و همانطور که می دانید این ماده ی پوزولانی می تواند جایگزین مناسبی برای سیمان باشد و همانند سیمان عمل کند. به این شکل که این ماده بعد از آن که با آب و هیدروکسید کلسیم ترکیب شد واکنشی شیمیایی انجام می دهد و به سیلیکات کلسیم سخت تبدیل می شود و همین موضوع مستقیما روی بالا رفتن مقاومت بتن اثر دارد.

اثر دیگری که ژل میکروسیلیس به واسطه ی وجود پلی کربوکسیلات اتر دارد، روان سازی بتن است و البته به دلیل اینکه در این ماده الیافی مانند الیاف پلی پروپیلن وجو دارد، باعث بالا رفتن مقاومت مکانیکی و سایشی بتن می شود.

تا اینجای مقاله تا حدودی با ژل میکروسیلیس آشنا شدیم، برای اطلاع از نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در قزوین تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

 

تاثیرات ژل میکروسیلیس

یکی از ضعف های بتن مسلح، خوردگی فولادهای موجود در بتن مسلح است، اما همانطور که در بالا اشاره کردیم با استفاده از ژل میکروسیلیس بتن آب بند می شود و به این ترتیب آرماتورها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی در امان می مانند و ضعف بتن برطرف می شود.

تاثیرات ژل میکروسیلیس
این ماده اسم های دیگری مانند سیلیکا فوم و دوده ی سیلیسی هم دارد.

خرید و فروش ژل میکروسیلیس در قزوین

یکی از نقاط قوت خرید ژل میکروسیلیس تحویل در محل است که شما عزیزان می توانید از این ویژگی بهره مند شوید. برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در قزوین لازم است با تولید کنندگان و نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر در ارتباط باشید.

از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم، امیدواریم مطالب گفته شده مفید واقع گردد.

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.