فروش ژل میکروسیلیس در تهران

یک افزودنی بسیار مهم برای بتن وجود دارد که بر پایه ی روان ساز بتن، سیلیس، میکروسیلیس و الیاف پلی پروپیلن ساخته می شود وبا توجه به عملکرد و مزایای زیادی که دارد مکملی محبوب و مهم برای بتن به حساب می آید. با ما همراه باشید تا در این مقاله به اطلاعاتی در مورد ژل میکروسیلیس و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در تهران دست پیدا کنید.
پیشتر امیدواریم مطالب ارائه شده مفید واقع گردد.

این ژل همان دوده سیلیسی با همان کارکرد و تاثیرات است اما به شکل آماده و ژل مانند در بازار وجود دارد و همین موضوع سبب استفاده ی راحت تر از آن می شود. دوده ی سیلیسی یک روان ساز بسیار قوی برای بتن به حساب می آید.

فروش ژل میکروسیلیس در تهران
فروش ژل میکروسیلیس در تهران

توضیحاتی در مورد ژل میکروسیلیس

همان طور که اشاره کردیم این ژل یک روان ساز قوی محسوب می شود و همانطور که می دانید استفاده از روان ساز در بتن سبب روانی بتن می شود بتنی که روان باشد تمامی درزهای بین اجزای تشکیل دهنده ی آن با مواد چسباننده پر می شود و به این شکل به یک بتن آب بند تبدیل می شود یعنی بتنی که در برابر جذب آب بسیار مقاوم است.

مقاوم شدن بتن در برابر جذب آب سبب می شود فولاد استفاده شده در بتن مسلح از نفوذ آب در امان بمانند و خراب نشوند. خرابی فولاد در بتن مسلح یکی از نقاط ضعف مهم بتن محسوب می شود که با استفاده از این ژل می توان از آن جلوگیری به عمل آورد.

مطابق مطالبی که تا اینجا به آن ها اشاره کردیم تا حدودی می توان به اهمیت بالای ژل میکروسیلیس پی برد و با توجه به نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس  و دسترسی راحت به آن این ژل را می توان مکملی با استفاده ی زیاد در ساختمان سازی دانست.

ژل میکروسیلیس
از دیگر تاثیرات این ژل روی بتن می توان به روانی، افزایش مقاومت مکانیکی، افزایش مقاومت خمشی و سایشی و … اشاره کرد.

کاربردهای مختلف ژل میکروسیلیس

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

نحوه ی استفاده ژل میکروسیلیس

این ژل را موقع ساخت بتن به ترکیب اضافه می کنند و در هنگام استفاده از این ماده در بتن نیاز به سیمان در ترکیب 5 تا 10 درصد کاهش می یابد. طی تحقیقات به عمل آمده به این نتیجه رسیده اند که اگر به میزان 7 درصد وزن سیمانی از دوده ی سیلیس در ترکیب بتن استفاده کنند، آن بتن در برابر حمله ی یون ها هم مقاوم خواهد شد.

 

مزایای ژل میکروسیلیس و فروش آن

مزایای استفاده

هزینه فروش ژل میکروسیلیس در تهران

برای اطلاع از نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در تهران، قیمت این محصول و تهیه کردن آن می توانید با تولید کنندگان و فروشندگان معتبر این ژل تماس بگیرید. همچنین می توانید از شیوه ی خرید تحویل در محل استفاده کنید.

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.