فروش ژل میکروسیلیس در کرج

به دلیل استفاده ی زیاد از ژل میکروسیلیس و عملکرد مناسب این ماده بر آن شدیم تا اطلاعاتی در خصوص کاربرد، چگونگی عملکرد و قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در کرج در اختیار شما خوانندگان گرامی قرار دهیم. اگر در حال جستجوی مطالبی با عنوان گفته شده هستید تا پایان متن با ما همراه باشید.

این ژل به دلیل نقش مثبتی که در آب بند کردن بتن و افزایش دوام بتن در شرایط بد آب و هوایی دارد، بسیار مورد استقبال سازندگان ساختمانی قرار می گیرد به طوری که می توان آن را پر مصرف ترین مکمل بتن دانست.

فروش ژل میکروسیلیس در کرج
فروش ژل میکروسیلیس در کرج

کاربردهای مختلف ژل میکروسیلیس

برای آشنایی با نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در کرج تا انتهای متن با ما همراه باشید.

 

ژل میکروسیلیس در بتن تازه چه تاثیراتی دارد؟

این ژل تغییرات و تاثیرات زیادی را در بتن ایجاد می کند تا حدی که گاهی می تواند جایگزین چند مکمل مختلف باشد و کار چند افزودنی را یک جا انجام دهد. اگر بخواهیم این تغییرات را دسته بندی کنیم به شکل زیر انجام خواهیم داد.

فروش ژل میکروسیلیس
این ماده اسم های دیگری مانند سیلیکا فوم و دوده ی سیلیسی هم دارد.

تاثیرات ژل میکروسیلیس در بتن سخت شده

با توجه به ویژگی های ذکر شده می توان به اهمیت استفاده از ژل میکروسیلیس پی برد و با توجه به نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در کرج و در دسترس بودن این ماده دلیل محبوبیتش را متوجه شد.

 

ساختار ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس بر پایه ی فوق روان کننده ی بتن، سیلیس، دوده ی سیلیسی و الیاف مختلف تولید می شود و انواع مختلفی دارد که به شکل زیر دسته بندی می شوند.

انواع ژل میکروسیلیس

علاوه بر مزیت های ژل میکروسیلیس لازم است بگوییم در سال های اخیر در ساخت این ماده پیشرفت های زیادی رخ داده که باعث بهبود خواص آن شده است. به طور کلی این ماده را می توان بر پایه ی لیگنو، نفتالین و کربوکسیلات دانست.

در ادامه علاوه بر انواع ژل میکروسیلیس به نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در کرج هم اشاره خواهیم کرد.

 

  1. ژل میکروسیلیس الیاف دار: همانطور که از نام این دسته بر می آید در ساخت این نوع، از الیاف استفاده می شود و الیاف به صورت کاملا یکنواخت در بتن پراکنده می شوند. اگر پراکندگی به شکل مناسبی اتفاق نیفتد بازدهی این محصول پایین خواهد آمد.
  2. ژل میکروسیلیس زودگیر: در ساخت ژل زودگیر از مواد زودگیر کننده ی بتن استفاده می شود.
  3. ژل میکروسیلیس دیرگیر: همانطور که از نام این نوع ژل مشخص است در آن از مواد دیرگیر کننده استفاده می شود و برای پروژه هایی که نیاز است بتن دیرتر بگیرد استفاده می شود.

 

مشخصات مکانیکی و شیمیایی ژل میکروسیلیس

 

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

خرید و فروش ژل میکروسیلیس در گرج

به منظور اطلاع از قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در کرج می توانید به نمایندگی های فروش معتبر مراجعه نمایید و از روش تحویل در محل استفاده نمایید.

 

شرایط نگهداری و فروش ژل میکروسیلیس

این ژل باید به دور از نور آفتاب و تابش مستقیم آفتاب نگهداری شود.

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.