افزودنی روان کننده بتن در شهرضا

در این مقاله به بررسی انواع روان کننده و نحوه خرید و مصرف افزودنی روان کننده بتن در شهرضا خواهیم پرداخت. اگر به این اطلاعات نیاز دارید تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

انواع روان کننده

انواع روان کننده بر اساس مواد سازنده

افزودنی روان کننده بتن در شهررضا
افزودنی روان کننده بتن در شهررضا

روان کننده بر اساس تاریخچه تولید

در این دسته بندی در هر دوره سعی شده تغییراتی روی این مکمل ایجاد شود و قدرت آن با گذشت زمان افزایش پیدا کرده است.

 

انواع روان کننده بر اساس زمان گیرش

 

نکته مهم اینکه در زمان استفاده از روان کننده باید به یک سری نکات ایمنی مانند استفاده از دستکش، عینک و ماسک توجه داشته باشد و بدانید این ماده سمی یا اسیدی نیست اما لازم است از برخورد با پوست، چشم و بلیعدن جلوگیری شود زیرا ممکن است حساسیت زا باشد.

در زمان خرید به برند و تاریخ انقضای روی بسته بندی توجه فرمایید چرا که استفاده از روان کننده بی کیفیت انتظارات شما را برآورده نخواهد کرد و چنانچه تارخ انقضا گذشته باشد آن محصول خواص خود را از دست داده است.

اثرگذاری روان کننده روی بتن

این افزودنی تاثیرات زیادی روی بتن می گذارد و میزان و نحوه مصرف آن ارتباط زیادی با عواملی همچون جنس و نوع مصالح، آب و هوای منطقه و … دارد. بنابراین برای به دست آوردن مقدار مناسب استفاده از افزودنی روان کننده بتن در شهرضا باید از نمونه طرح اختلاط در آزمایشگاه بتن استفاده کنید اما به طور کلی میزان 0.5 تا 1.5 درصد مقدار مناسبی است.

تاثیرات:

افزودنی بتن
اینکه در زمان استفاده از روان کننده باید به یک سری نکات ایمنی مانند استفاده از دستکش، عینک  و ماسک توجه داشته باشد و بدانید این ماده سمی یا اسیدی نیست اما لازم است از برخورد با پوست، چشم و بلیعدن جلوگیری شود زیرا ممکن است حساسیت زا باشد

خرید روان کننده

برای خرید افزودنی روان کننده بتن در شهرضا و کسب اطلاعات تکمیلی در این زمینه با ما تماس بگیرید. استفاده از روان کننده امروزه به کاری معمول در بتن ریزی تبدیل شده است، پس با انتخاب برند با کیفیت خیال خود را بابت تولید بتن مرغوب راحت کنید.

با ما در ارتباط باشید: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.