افزودنی روان کننده بتن در بهشهر

اگر قصد دارید در زمینه ساختمان سازی یا ساخت منزل شخصی فعالیت کنید، بهتر است در مورد بتن که مهمترین ملات ساختمان به شمار می رود، اطلاعاتی داشته باشید. از همین رو تصمیم گرفتم در این بخش اطلاعاتی در مورد افزودنی روان کننده بتن در بهشهر ارائه دهیم.

علاوه بر مصالح اصلی موادی با عنوان افزودنی وجود دارند که از آن ها برای بهبود بخشیدن به وضعیت کیفیت و خواص بتن استفاده می شود. روان کننده نیز از همین دست مواد شیمیایی است که بتن را روان می کند و کارایی و اسلامپ آن را افزایش می دهد.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

تعریف افزودنی روان کننده بتن در بهشهر

در کل از نام این افزودنی هم مشخص است که به منظور روان کردن بتن و رساندن اسلامپ آن به مقدار مناسب و مد نظر استفاده می شود.

 

دسته بندی روان کننده

 

این سه دسته در قدرت کاهش دهندگی آب با هم تفاوت دارند، یعنی ابر روان کننده از همه قوی تر است و می تواند میزان مصرف آب را تا 35 درصد نیز کاهش دهد.

افزودنی روان کننده بتن در بهشهر
افزودنی روان کننده بتن در بهشهر

روان کننده های مختلف بر اساس میزان تاثیرات

 

 

روان کننده ها چه مزیت هایی دارند؟

روان کننده امروزه به یکی از افزودنی های بسیار مهم تبدیل شده که استفاده از آن بسیار رایج است. دلیل این اتفاق نیز مزایای بسیار افزودنی روان کننده بتن در بهشهر است که به شکل زیر تقسیم بندی می شود:

 

برای ساخته شدن بتن بین آب و سیمان واکنشی به عنوان هیدراتاسیون رخ می دهد که سبب تولید گرما می شود، افزودنی روان کننده بتن در بهشهر انجام این واکنش را بهتر می کند و به این ترتیب از ایجاد حرارت زیاد در بتن جلوگیری به عمل می آورد.

 

حرف آخر

انتخاب برند معتبر یکی از موارد بسیار مهم در زمینه خرید روان کننده و هر نوع افزودنی دیگر است، برای خرید افزودنی روان کننده بتن در بهشهر و بهره مندی از مزایای یک افزودنی مرغوب با ما تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.