فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان

به کلیه ی روش ها و موادی که با آن ها بتوان بتن را در مقابل نفوذ آب، مقاوم ساخت آب بند کننده بتن می گویند. با توجه به اینکه امرزه بتن به عنوان یک ماده ی پر کاربرد در دنیا شناخته شده، تصمیم گرفتیم این مطلب را در مورد روش ها و مواد آب بند کننده ی بتن و فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان  بنویسیم. پس اگر در حال جمع آوری مطالبی در این زمینه هستید، این متن را از دست ندهید.

بتن در کنار تمام مزایا مانند دوام و طول عمر، ضعف هایی نیز دارد که البته اگر برای رفع آن ها از روش های مناسب استفاده شود، این ضعف ها هیچ مشکلی برای استفاده از این ماده ی مهم به وجود نخواهند  آورد.

فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان
فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان

آب بند کننده بتن

بتن ماده ای است که پس از سخت شدن در آن خلل و فرج به وجود خواهد آمد و این موضوع باعث می شود مایعاتی مانند آب و سایر مواد شیمیایی به درون آن راه پیدا کنند و طول عمر و استحکام آن را کاهش بدهند. برای جلوگیری از این اتفاق روش هایی وجود دارد به نام آب بند کردن بتن که باید حتما به منظور حفظ بتن از آن ها استفاده کنیم.

پس می گوییم به هر روشی که باعث شود آب و مواد شیمیایی به درون بتن وارد نشوند، آب بند بتن می گویند.

در ادامه توضیحات کامل تری در رابطه با فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان می دهیم.

مطالعه بیشتر: پودر میکروسیلیس
ژل میکروسیلیس

 

دلایل استفاده ازآب بند کننده بتن

بتن به شرط آن که به خوبی آب بند شود ماده ای بسیار مناسب برای ساخت سازه هایی است که در مجاورت آب قرار دارند یا نگهدارنده ی آب هستند. این ماده علاوه بر ساختمان سازی در پروژه های عمرانی مانند راهسازی، تونل سازی، سد سازی و … هم مورد استفاده قرار می گیرد. به همین دلیل استفاده از افزودنی های پیشرفته نیز رواج زیادی پیدا کرده است و از آن ها در تونل و سد و پل و سایر سازه های ساختمانی هم استفاده می کنند.

روش های آب بندی بتن چیست؟

دو روش زیر به جهت آب بند کردن بتن در نظر گرفته شده اند.

  1. روش اول: در زمانی که بتن در حال اجرا شدن است.
  2. روش دوم: پس از اجرای بتن که به روش پوششی یا تزریقی انجام می شود.

کاری که هر دو روش انجام می دهند یکسان است اما روش اول به دلایلی مانند اجرای راحت تر و کم هزینه تر پیشنهاد می شود.

فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان
فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان

روش اول 

این روش روی همه ی مراحل تولید بتن مانند تعیین نسبت سیمان و آب ، بتن ریزی و عمل آوری آن  و به کار بردن نکاتی برای جلوگیری از ترک خورن بتن تاثیرگذار است، در کنار تمام نکات گفته شده چون آب بند کننده اثری در افزایش مقاومت بتن ندارند لازم است در میزان مناسب مصرف آن دقت لازم را به عمل آورید.

نکته ی مهم بعدی این است که در این روش از ماده ای استفاده می شود که روانی و کارایی بتن را زیاد می کند و این موضوع موجب می گردد نسبت آب به سیمان کاهش یابد، به همین دلیل بتن متراکم خواهد شد و آب کمتری در آن باقی می ماند.

مراحل کار در این روش باید به شکلی انجام می شود که سولفات ها و مواد خورنده به بتن حمله نکنند.

به منظور اطلاع از شرایط فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان متن را تا انتها بخوانید.

روش دوم

در روش دوم از موادی که دارای ترکیبات  هستند در لایه های 1 تا 5 سانتی متری استفاده می شود. این لایه ها در برابر نفوذ آب مقاوم عمل می کنند.

فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان
فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان

نحوه خرید آب بند کننده بتن

به منظور آگاهی از قیمت ها و خرید محصولات پر کاربرد آب بند کننده،  همچنین فروش آب بند کننده بتن در سیستان و بلوچستان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.