ابر روان کننده بتن در آذربایجان

در میان انواع مختلف افزودنی های بتن که هر کدام به منظور بهبود خواصی متفاوتی از بتن تولید می گردند، ابر روان کننده از پرمصرف ترین و کاربردی ترین ها به حساب می آید. بر همین اساس تصمیم گرفتیم تا در قالب یک مقاله به بررسی فروش روان کننده بتن در آذربایجان و خصوصیات و کاربردهای آن بپدازیم.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

ابر روان کننده بتن در آذربایجان
ابر روان کننده بتن در آذربایجان

ابر روان کننده بتن چیست؟

در مقایسه با روان کننده های معمولی ابر روان کننده با تکنولوژی روز دنیا، بر پایه کربوکسیلات تولید می شود و به دلیل ویژگی هایی که دارد باعث افزایش کارایی بتن به میزان بسیار قابل توجهی خواهد شد.

در بتنی که روان است ذرات سیمانی به صورت کاملا یکنواخت در تمام ترکیب پراکنده می شوند و به این ترتیب واکنش هیدراتاسیون بهتری انجام می شود و تمام ذرات سیمان در این واکنش شرکت می کنند. به این ترتیب نیاز به مصرف سیمان کاهش می یابد.

هیدراتاسیون به واکنش شیمیایی بین سیمان و آب گفته می شود که در طی آن سیمان پودری به ماده ای خمیری و چسبنده تبدیل می شود.

از کاربردهای ویژه ابر روان کننده بتن در آذربایجان می توان به ساخت بتن های خود متراکم شونده اشاره نمود. در این نوع بتن به دلیل اینکه نمی توان از موادی بر پایه لیگنو و نفتالین استفاده کرد، ابر روان کننده های کربوکسیلاتی را به کار می برند.

همچنین در بتن های پیش ساخته نیز چون به میزان آب کمتری در ترکیب بتن نیاز است از ابر روان کننده های کاهنده آب استفاده می کنند.

برای مناطق گرمسیر و هوای گرم نیز ابر روان کننده های حفظ کننده اسلامپ که باعث جلوگیری از افت اسلامپ بتن می شود، مناسب است. البته باید توجه داشته باشید که روان کنندگی فقط تا چند ساعت دوام می آورد و بتن باید در زمان مناسب مصرف شود.

به دلیل اینکه ابر روان کننده نیاز به مصرف آب را کاهش می دهد و آب، کم شدن مقاومت بتن را به همراه دارد، بتنی که با استفاده از این افزودنی روان شود از مقاومت ویژه ای برخوردار خواهد بود. دسترسی به ابر روان کننده بتن در آذربایجان راحت است.

فروش ابر روان کننده بتن
ابر روان کننده نیاز به مصرف آب را کاهش می دهد و آب، کم شدن مقاومت بتن را به همراه دارد

کاربرد های ابر روان کننده بتن چیست؟

 

مشخصات فیزیکی و شیمیایی ابر روان کننده بتن

از نظر فیزیکی به حالت مایع تولید می گردد و شفاف است به طوری که نور را از خود عبور می دهد. این ماده فاقد یون کلر است و ph در حدود 7 دارد.

فروش ابر روان کننده بتن در آذربایجان
ابر روان کننده بتن از نظر فیزیکی به حالت مایع تولید می گردد و شفاف است

خواص و اثرات ابرروان کننده بتن کربوکسیلاتی چیست؟

مطالعه بیشتر: پلی کربوکسیلات اتر

نکات ایمنی و نگهداری

از نظر سمی نبودن ابر روان کننده می توانید آسوده خاطر باشید، اما توصیه می شود در زمان استفاده حتما از دستکش و ماسک استفاده نمایید و چنانچه با پوست یا چشمتان تماس پیدا کرد، محل را با آب سرد بشویید.

برای نگهداری مناسب از ابر روان کننده بتن در آذربایجان آن را در محلی به دور از سرما، یخ زدگی، گرما و تابش مستقیم آفتاب باشند.

نحوه خرید و سفارش

به منظور خرید ابر روان کننده بتن در آذربایجان و کسب اطلاعات کامل در مورد مشخصات و قیمت این مکمل با ما تماس بگیرید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.