فروش ژل میکروسیلیس در شیراز

بتن یکی از مهمترین متریال در ساخت ساختمان های مختلف محسوب می شود و مقاومت و نوع این ماده تاثیر مستقیمی بر روی مقاومت کل ساختمان می گذارد. بنابراین برای بهبود خواص و رفع عیوب این ماده همواره مکمل ها و افزودنی های مختلفی ساخته می شود. یکی از این مکمل های مهم و بسیار کاربردی ژل میکروسیلیس است که در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی های این مکمل و فروش ژل میکروسیلیس در شیراز اطلاعاتی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همراهی شما موجب خوشنودی ما می گردد.

ژل میکروسیلیس در بتن اثراتی مانند افزایش مقاومت و آب بند شدن این ماده را ایجاد می کند. ژل میکروسیلیس را می توان بر پایه ی روان ساز بتن، میکروسیلیس، دوده ی سیلیسی و الیاف پلی پروپیلن دانست (الیاف پلی پروپیلن باعث افزایش مقاومت مکانیکی و کاهش ترک خوردگی بتن می شود).

همچنین این ژل با ایجاد روانی در بتن سبب می شود در ترکیب بتن ذرات ریز به خوبی در بین اجزای تشکیل دهنده ی بتن قرار بگیرند و به این صورت بتن آب بند می شود. این ژل همان دوده ی سیلیسی و با خاصیت فوق روان کنندگی بتن است و البته به شکل آماده و خمیری در بازار وجود دارد و این موضوع استفاده را راحت تر می کند.

فروش ژل میکروسیلیس در شیراز
فروش ژل میکروسیلیس در شیراز

ویژگی های ژل میکروسیلیس

همانطور که در بالا اشاره شد بتنی که در آن از ژل میکروسیلیس استفاده می شود به بتنی ضد آب تبدیل شده است و این موضوع سبب می شود ضعفی که در بتن مسلح وجود دارد بر طرف شود.

ایجاد خوردگی در آرماتور یکی از ضعف های مهم بتن به شمار می رود اما در صورتی که از بتن آب بند استفاده شود از نفوذ و رسیدن آب به آرماتور جلوگیری به عمل می آید و در نتیجه آرماتور دچار خوردگی نمی شود. همچنین از این راه بتن در برابر حمله ی سولفات ها و بون ها هم محافظت می شود. در ادامه بیشتر در خصوص قیمت و فروش ژل میکروسیلیس در شیراز صحبت خواهیم کرد.

فروش ژل میکروسیلیس

کاربرد و فروش ژل میکروسیلیس در شیراز

تا انتهای مقاله همراه باشید تا در مورد فروش ژل میکروسیلیس در شیراز صحبت کنیم.

فروش ژل میکروسیلیس
فروش ژل میکروسیلیس

روش مصرف و فروش ژل میکروسیلیس در شیراز

در موقع ساخت بتن به ترکیب اضافه می شود و چون دوده ی سیلیسی یک پوزولان است و خاصیت سیمانی دارد، میزان نیاز به سیمان را چیزی در حدود 10 تا 15 درصد کاهش می دهد.
همچنین دوده ی سیلیس را می توان ماده ای بسیار مناسب برای ایجاد مقاومت بتن در برابر حمله ی سولفات ها و یون ها دانست اگر مقدار استفاده در حدود %7 وزن سیمان مصرفی باشد.

 

مزایای ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس
از دیگر تاثیرات این ژل روی بتن می توان به روانی، افزایش مقاومت مکانیکی، افزایش مقاومت خمشی و سایشی و … اشاره کرد.

معایب ژل میکروسیلیس

این ماده چون چسبندگی بتن را زیاد می کند اگر به اندازه ی مناسب استفاده نشود، پمپاژ بتن را با مشکل مواجه خواهد کرد.

 

خرید و فروش ژل میکروسیلیس در شیراز

برای اطلاع از قیمت، نحوه ی خرید و تحویل در محل این محصول و فروش ژل میکروسیلیس در شیراز با فروشندگان و تولید کنندگان تماس بگیرید.

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.