فروش ژل میکروسیلیس در تبریز

از سری مکمل های پیشرفته و بسیار کاربردی برای بتن می توان به ژل میکروسیلیس اشاره کرد که بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر تولید شده است. در این مقاله قصد داریم در مورد ویژگی های مختلف این محصول، قیمت و فروش ژل میکروسیلیس در تبریز مطالبی ارائه دهیم و امیدواریم مفید واقع گردد.

فروش ژل میکروسیلیس در تبریز
فروش ژل میکروسیلیس در تبریز

ترکیبات تشکیل دهنده ی ژل میکروسیلیس

این ماده از ترکیبات مختلفی مانند ابر روان کننده ی پلی کربوکسیلات، مواد مختلف ضد آب، پودر میکروسیلیس و الیاف پلی پروپیلن ساخته می شود و تغییرات مثبت زیادی در بتن، انواع ملات و قطعات پیش ساخته ی بتنی ایجاد می کند که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

از سری تاثیراتی که این ژل بر روی بتن ایجاد می کند می توان به ضد آب شدن بتن اشاره کرد. اما تغییرات فقط به این مورد محدود نمی شود و به اندازه ای است که می توان این محصول را جایگزین مناسبی برای چندین مکمل مختلف دانست.

در انتخاب مقدار مناسب مصرف این ماده باید دقت لازم را به عمل آورد تا نتیجه ی مناسبی گرفته شود.

در ترکیبات ژل میکروسیلیس دوده ی سیلیسی وجود دارد و دوده ی سیلیسی یک پوزولان است و خاصیت و عملکردی شبیه به سیمان دارد، به همین دلیل در صورت استفاده از این ژل نیاز به سیمان در بتن یا ملات های دیگر کاهش می یابد.

استفاده از ژل میکروسیلیس بتن را ضد آب می کند و آن را مقاوم و با دوام می سازد همچنین باعث تراکم در بتن می شود که مقاومت خمشی و کششی بتن را افزایش می دهد.

در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس به طور هم زمان سه خاصیت روان کنندگی، الیاف و دوده ی سیلیسی هم به بتن اضافه کرده ایم و به این ترتیب نیاز به آب در ترکیب بتن کاهش می یابد و بتن دچار ترک خوردگی نمی شود.

ژل میکروسیلیس چگونه عمل می کند؟

در واقع این ژل همان دوده ی سیلیسی و با همان خواص و ویژگی ها است که به صورت ژل مانند در آمده و در بازار به فروش می رسد. میکروسیلیس اگر با آب و هیدروکسید کلسیم ترکیب شود با آن ها واکنش شیمیایی انجام می دهد و سیلیکات کلسیم تشکیل می دهد که ماده ای سخت است به صورت مستقیم مقاومت بتن را افزایش می دهد.

ژل میکروسیلیس بتن را روان می کند و همین موضوع باعث می شود تمامی ذرات ریز تشکیل دهنده ی بتن در لا به لای ذرات درشت تر نفوذ کنند و به این ترتیب بتنی ضد آب ایجاد کنند. این موضوع مقاومت مکانیکی و سایشی بتن را افزایش می دهد.

تا اینجای مقاله تا حدودی با ژل میکروسیلیس آشنا شدیم، برای اطلاع از نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در تبریز تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

تاثیرات فروش ژل میکروسیلیس در تبریز

از سری نقاط ضعف بتن مسلح، خوردگی آرماتورهای موجود در بتن مسلح است، در صورت استفاده از بتنی که با ژل میکروسیلیس آب بند شده است، آرماتورها از نفوذ آب و حمله ی یون ها و سولفات ها در امان می مانند.

فروش ژل میکروسیلیس
فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت

قیمت فروش ژل میکروسیلیس در تبریز

از ویژگی های مثبت خرید ژل میکروسیلیس تحویل در محل است که شما خریداران گرامی  می توانید از این ویژگی بهره مند شوید.

برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در تبریز می توانید با تولید کنندگان و نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر در ارتباط باشید.

از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم، موفق و پیروز باشید.

فروش ژل میکروسیلیس

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.