فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر

از سری افزودنی های پر کاربرد و مهم بتن ژل میکروسیلیس است که از موادی مانند دوده ی سیلیسی، الیاف پلی پروپیلن، میکروسیلیس و … ساخته شده است. از نظر کارایی و عملکرد این ماده همان دوده ی سیلیسی است با این تفاوت که به شکل ژله ای و به صورت آماده در بازار به فروش می رسد. در این مقاله قصد داریم در مورد کاربرد، قیمت، عملکرد و فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر صحبت کنیم، پس تا پایان با ما همراه باشید.

این ژل کاربردهای زیادی دارد و آن را در ملات های مختلف، بتن و قطعات پیش ساخته ی بتنی، انواع مختلفی از کفپوش، نیوجرسی، استوپر، انواع مختلفی از موزاییک پلیمری و انواع سنگ مصنوعی به کار می برند.

 

ژل میکروسیلیس به دلیل خصوصیاتی که دارد بتن را با دوام و مقاوم می کند و در پروژه هایی که به بتن مقاوم نیاز است از این ماده استفاده می کنند و فروش ژل میکروسیلیس در تمامی سایت های تولید بتن انجام می شود.

همانطور که گفته شد در ترکیب ژل میکروسیلیس از دوده ی سیلیسی استفاده می شود و دوده ی سیلیسی یک فوق روان کننده ی بتن محسوب می شود. در اثر روان شدن بتن تمام اجزای ریز تشکیل دهنده ی بتن با راحتی در لا به لای اجزای درشت تر قرار می گیرند و آن را پر می کنند. این اتفاق سبب می شود بتن پس از آنکه سخت شد به جسمی ضد آب تبدیل شود.

در بتن مسلح و سازه های بتنی یکی از نقص ها همیشه خوردگی آرماتور بوده است اما اگر بتن با استفاده از ژل میکروسیلیس آب بند شده باشد، دیگر آب به آرماتور نفوذ نمی کند و در نتیجه خوردگی اتفاق نمی افتد. همچنین غیر قابل نفوذ شدن، بتن و آرماتور را از حمله ی یون ها و سولفات ها در امان نگه می دارد.

فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر
فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر

مواد سازنده ی ژل میکروسیلیس

 

 

میکروسیلیس

این ماده اسم های دیگری مانند سیلیکا فوم و دوده ی سیلیسی هم دارد. دوده ی سیلیسی را می توان ضایعات دانست چرا که این ماده همان گرد و غباری است که در دودکش کارخانه ی فرو آلیاژ ایجاد می شود و می توان به عنوان محصول جانبی از آن استفاده کرد.

برای اطلاع از نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر تا انتهای متن همراه باشید.

فروش ژل میکروسیلیس
این ماده اسم های دیگری مانند سیلیکا فوم و دوده ی سیلیسی هم دارد.

روان کننده و فوق روان کننده بتن

همانطور که مشخص است روان ساز باعث روان شدن بتن می شود و این موضوع کمک می کند اجزای تشکیل دهنده ی بتن به طور یکنواخت پراکنده شوند و در نتیجه بتنی یکنواخت تر و مقاوم تر به دست آید.

  1. مواد پلیمری آب بند: از مواد جدید قابل استفاده در صنعت ساختمان سازی می توان به مواد پلیمری اشاره کرد که از آن برای آب بند کردن بتن و سایر ملات ها استفاده می کنند.
  2. الیاف: الیاف مختلف مانند پلی پروپیلن وقتی با بتن ترکیب می شوند، کمک می کنند ترک از بتن حذف شود. همانطور که می دانید ایجاد ترک در بتن یکی از ایرادات اساسی این ماده محسوب می شود که با ژل میکروسیلیس رفع می شود.
  3. مواد آنتی باکتریال: مواد آنتی باکتریال نوعی نگهدارنده است که از فاسد شدن و گندیدن مواد جلوگیری می کند و به این منظور در ژل میکروسیلیس استفاده می شود.
  4. آب: آب را هم می توان یکی از اجزای سازنده ژل میکروسیلیس دانست.

علاوه بر اجزای گفته می شود افزودنی های خاص دیگری هم در این ماده استفاده می شود.

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

مزایای ژل میکروسیلیس در بتن

مزایای ژل میکروسیلیس در بتن سخت شده

فروش ژل میکروسیلیس

 

استفاده از ژل میکروسیلیس چه ایراداتی دارد؟

این ژل باعث دیرگیر شدن بتن می شود و بتن ها را دیرتر باز می کنند، پس باید در تعیین میزان مصرف دقت کنیم.

 

قیمت فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر

برای اطلاع از قیمت ها و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در بوشهر با تولیدکنندگان این محصول تماس بگیرید. از مزایای خرید می توان به تحویل در محل مورد نظر شما اشاره کرد.

ژل میکروسیلیس
از دیگر تاثیرات این ژل روی بتن می توان به روانی، افزایش مقاومت مکانیکی، افزایش مقاومت خمشی و سایشی و … اشاره کرد.

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.