افزودنی روان کننده بتن در رامسر

استفاده از افزودنی های مختلف بتن از جمله روان کننده امروزه به یکی از ضروریات تبدیل شده است. اگر می خواهید با این مکمل و شرایط خرید افزودنی روان کننده بتن در رامسر آشنا شوید تا انتهای متن همراهمان باشید.

مطالعه بیشتر: روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در رامسر
افزودنی روان کننده بتن در رامسر

روان کننده برای ساخت بتن مدرن چه مزایایی دارد؟

 

روان کننده ها بر پایه آب ساخته می شوند و به دلیل اهمیت و میزان مصرف بالا دائما از سوی تولید کنندگان در حال پیشرفته تر شدن هستند به نحوی که آخرین نسل از آن ها یعنی ابر روان کننده بر اساس تکنولوژی و فناوری روز دنیا تولید می شوند و میزان مصرف آب را تا 30 درصد کاهش می دهند.

افزودنی روان کننده بتن در رامسر
افزودنی روان کننده بتن در رامسر

دلیل استفاده از روان کننده های بتن

 

ترکیبات روان کننده های بتن

برای ساخت روان کننده ها از روش هایی استفاده می شود که در آن ها بخار آب و حرارت همچنین فشار به کار می رود. ترکیبات روان کننده ها از موادی مانند سیمان سخت، الیاف های مخصوص بتن، گوگرد و … استفاده  می شود.

 

روان کننده هایی با خاصیت دیرگیر کنندگی

ضمن روان ساختن بتن، نیاز به آب را کاهش می دهد (کاهش نسبت آب به سیمان) همچنین در هوای گرم و مناطق گرمسیر جلوی گیرش زود هنگام بتن را می گیرد و از ایجاد ترک و انقباض های زیاد در بتن جلوگیری می کند.

 

روان کننده با خواص زودگیر کنندگی

برای بتن ریزی با پمپ مناسب است زیرا آن را آسان تر می کند، و در فصل سرما که بتن دیرتر از زمان مناسب می گیرد، سرعت گیرش را افزایش می دهد.

روان کننده های معمولی بتن

برای بتن های معمولی در آب و هوای معتدل کاربرد دارد و روانی بتن را افزایش می دهد.

 

نکات مهم

به طور کلی برای ساخت بتن با مقاومت بالاتر از روان کننده استفاده می کنند. برای نگهداری از افزودنی  روان کننده بتن در رامسر لازم است آن ها را در بسته بندی اولیه خود نگهدارید و از قرار دادن آن در مسیر تابش مستقیم نور آفتاب یا رطوبت و باران جلوگیری نمایید.

اگر قصد دارید از شرایط خرید افزودنی روان کننده بتن در رامسر مطلع شوید، با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.