فروش آب بند کننده بتن در خوزستان

آب بند کردن بتن به هر روشی گفته می شود که با استفاده از آن می توان مانع از نفوذ آب و رطوبت و مواد شیمیایی دیگر به درون بتن شد. در این مقاله تصمیم داریم در مورد شرایط و فروش آب بند کننده بتن در خوزستان صحبت کنیم، چنانچه به اطلاعاتی در این زمینه نیاز دارید تا پایان این متن با ما همراه باشید.

فروش آب بند کننده بتن در خوزستان
فروش آب بند کننده بتن در خوزستان

آب بند کننده بتن

بتن پس از گیرش به جسمی دارای روزنه و خلل و فرج تبدیل می شود و این مسئله یکی از ضعف های بتن محسوب می شود زیرا این روزنه ها محلی برای نفوذ آب به درون آن است همچنین طول عمر و دوام بتن را کاهش می دهد. راه حل این مشکل آب بند کردن بتن است.

پس آب بند کردن بتن را هر روشی که مانع از نفوذ آب و سایر مواد شیمیایی به درون این ماده ی پر کاربرد شود، می نامیم.

در ادامه اطلاعاتی در رابطه با فروش آب بند کننده بتن در خوزستان ارائه می دهیم.

 

چرا باید از آب بند بتن استفاده کنیم؟

آب بند کردن بتن به خصوص در شرایطی که سازه در مجاورت آب قرار داشته باشد اهمیت پیدا می کند زیرا در این شرایط ساختار بتن مورد حمله ی رطوبت و مواد شیمیایی دیگر قرار می گیرد به همین دلیل است که می گوییم در چنین شرایطی بحث آب بند کردن بتن اهمیت ویژه ای پیدا می کند.

امروزه  به کارگیری مکمل های پیشرفته رواج پیدا کرده است و برای ساخت تونل و سد و پل و سایر سازه های ساختمانی کاربرد زیادی دارد. شرایط فروش آب بند کننده بتن در خوزستان را در بخش های بعدی شرح خواهیم داد.

 

روش های آب بندی بتن چیست؟

روش های آب بند کردن بتن را به شکل زیر تقسیم بندی می کنیم:

  1. روش اول: در زمانی که سازه های بتنی در حال اجرا هستند انجام می شود.
  2. روش دوم:به صورت تزریقی موادی که بتن را آب بند می کنند به آن اضافه می شوند.

نکته ی مهم اینکه با وجود یکسان بودن عملکرد هر دو روش، به دلایلی مانند هزینه ی کمتر روش اول مناسب تر است.

نکات مهم در مورد روش اول:

آب بند کردن بتن روی تمامی مراحل ساخت سازه ی بتنی تاثیرگذار است. از این مراحل می توان به عمل آوری بتن، تعیین نسبت سیمان و آب و … اشاره نمود.

به همین دلیل برای جلوگیری در اثرگذاری منفی این مواد روی مقاومت بتن لازم است حتما از مقدار مناسب استفاده شود. میزان درست استفاده را کارشناسان مربوطه با استفاده از طرح های اختلاط آزمایشی باید مشخص کنند.

در این روش موادی مورد استفاده قرار می گیرد که باعث روان سازی بتن می شوند و در این شرایط میزان آب مورد نیاز کاهش پیدا می کند بنابراین بتن متراکم می شود و آب کمتری دارد.

بتن متراکم تر که ترکیب یکنواخت تری دارد باعث می شود نفوذ آب و سولفات ها کاهش پیدا کند. در ادامه به توضیحاتی در مورد فروش آب بند کننده بتن در خوزستان خواهیم پرداخت.

فروش آب بند کننده بتن در خوزستان
فروش آب بند کننده بتن در خوزستان

نکات مهم در مورد روش دوم:

برای روش دوم ملات آب بند در لایه های 1 الی 5 سانتی متری اجرا می شود. این ملات دارای ترکیب های میکروسیلیکا است که می توان آن را پوششی مقاوم و نفوذ ناپذیر برای بتن دانست.

مطالعه بیشتر: ژل میکروسیلیس 

پودر میکروسیلیس

در سازه هایی که در حال بهره برداری هستند از روش دوم استفاده می شود، بنابراین برای اجرای آن لازم است اول بتن را تا رسیدن به لایه ی سالم و بدون مشکل کنده کاری کرد همچنین باید ترک ها و شکاف های آن به خوبی پر شود و در مرحله ی بعد برای اتصال آب بند به لایه های زیر  می توان چسب های ویژه ی را به کار برد.

فروش آب بند کننده بتن در خوزستان
فروش آب بند کننده بتن در خوزستان

نحوه خرید آب بند کننده بتن

به منظور آگاهی از قیمت و فروش آب بند کننده بتن در خوزستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید هم می توانید به همین شماره ها با کارشناسان ما در ارتباط باشید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم.

شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.