فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران

این مقاله در مورد یکی از افزودنی های بتن یعنی رزین سنگ مصنوعی، کاربرد، ویژگی ها و فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران نوشته شده است. واکنش شیمیایی بین سیمان و آب به درستی انجام نمی شود و همیشه مقداری سیمان خشک باقی می ماند. یکی از ویژگی های رزین سنگ مصنوعی این است که واکنش بین سیمان و آب را بهبود می بخشد. البته این ماده کاربردهای دیگری هم دارد که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد.

رزین سنگ مصنوعی

فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران
فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران

رزین سنگ مصنوعی

رزین سنگ مصنوعی ماده ای بسیار مهم است که وزن کمی دارد و مقاومت مواد و ملات های مختلف را افزایش می دهد، به همین دلیل از آن در صنعت ساختمان سازی و ساخت مصنوعات گچی استفاده می شود.

از مهم ترین کاربردهای رزین سنگ مصنوعی استفاده از آن در سیستم سمنت پلاست است (سیستم سمنت پلاست به تکنولوژی ساخت سنگ مصنوعی گفته می شود).

این ماده از نظر ایجاد مقاومت در مصالح آنقدر مهم است که گاهی رسیدن به استحکام مورد نظر در بتن بدون وجود آن امکان پذیر نخواهد بود.

برای آگاهی از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران به ادامه ی متن توجه کنید.

 

 عملکرد رزین سنگ مصنوعی

رزین سنگ مصنوعی با بهبود بخشیدن به خواص سیمان سبب می شود واکنش بهتری بین آب و سیمان به وجود آید و در نهایت نیاز به مصرف آب و سیمان با عیار بالا کاهش پیدا کند.

به دلیل استحکام بالایی که این ماده به وجود می آورد، محصولاتی که در ساختشان از رزین سنگ استفاده شده باشد لب پر نمی شود و این مسئله سبب می شود تا جابه جایی و حمل و نقل راحت تری داشته باشند.

رزین سنگ را در بتن پیش ساخته به منظور افزایش مقاومت آن و در تولید سنگ مصنوعی و سمنت پلاست نیز به کار می برند.

 

ساختار شیمیایی ماده

از نظر ترکیبات شیمیایی در دو گروه اپوکسی و پلی استر ساخته می شود که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند.

پلی کربوکسیلات اتر نوعی رزین سنگ مصنوعی است که از آن در ساخت ابر روان کننده های بتن استفاده می شود. همان طور که از نام این محصول مشخص است به روان شدن بتن کمک می کند. پس این نوع رزین سنگ را می توان بسیار مهم و پرکاربرد دانست که باعث کاهش مصرف آب در بتن، و افزایش مقاومت و کارایی آن نیز می شود.

گروه دوم از انواع رزین سنگ مصنوعی، گروه پلی استر است که به دو شکل اورتو فتالیک و ایزو فتالیک تولید می شود. رزین سنگ تولیدی با پایه ی پلی استر مقاومت شیمیایی و مکانیکی بالایی دارد.

سیمان نقش چسباننده در بتن را ایفا می کند اما مشکل اینجاست که گاهی ذرات آن به سختی می چسبند بنابراین در ترکیب مورد نظربه مقدار مناسب از پلی استر استفاده می کنند تا این مسئله حل شود.

در ادامه در مورد نحوه فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران صحبت خواهیم کرد.

 

فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران
فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران

 

مزایا

 

مقدار مناسب رزین سنگ مصنوعی

انتخاب مقدار مناسب از این ماده در هر پروژه با در نظر گرفتن شرایط همان پروژه متفاوت است اما به طور کلی مقدار مناسب استفاده از آن بین نیم تا یک درصد در نظر گرفته شده است.

برای به دست آوردن وزن دقیق رزین سنگ باید ابتدا مقداری از آن را در یک سینی بریزید و پس از آن که خشک شد به وسیله ی ابزارهای دقیق اندازه گیری وزن آن را به دست آورید.

 

فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران
فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران

خرید و سفارش

به منظور اطلاع از شرایط فروش رزین سنگ مصنوعی در تهران می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

به این ترتیب پیش از خرید کردن می توانید به طور کامل با محصول مد نظرتان آشنا شوید.

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.