افزودنی روان کننده بتن در یاسوج

به منظور شناخت روان کننده به عنوان یکی از افزودنی روان کننده بتن در یاسوج مهم بتن این متن را آماده نموده ایم که از شما دعوت می کنیم تا پایان آن را مطالعه فرمایید.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

افزودنی روان کننده بتن در یاسوج

 

نام محصول افزودنی روان کننده بتن در یاسوج

دلایل استفاده

1. به دلیل اینکه منافذ درون بتن را از بین می برند و بتن بدون تخلخل ایجاد می کنند.2. این افزودنی زیست تخریب پذریر است و به محیط زیست آسیب نمی زند و سمی هم نیست. 3. سبب صاف شدن سطح بتن می شود و پرداخت آن را آسان می کند. 4. به دلیل ایجاد خاصیت نفوذ ناپذیری در بتن در صورت استفاده از آرماتورها در مقابل خوردگی محافظت می شود. 5. عملیات بتن ریزی را به دلایلی مانند راحت تر کردن پمپاژ و نچسبیدن بتن به قالب، تسهیل می کند. 6. باعث تولید بتنی زیبا و با کیفیت و بدون لک می شود. 7. بتن را برای بتن ریزی در سطوح مختلف عمودی و افقی آماده می کند. 8. در زمان استفاده از خود بو و سم تولید نمی کنند.

مزایای محصول

 

1. قالب برداری را آسان می کنند و به دلیل ایجاد چسبندگی بین مصالح بتن از نشت آن به بیرون از قالب جلوگیری می کنند. 2. افزودنی روان کننده بتن در یاسوج قیمت مناسبی دارد و خرید آن به صرفه است. 3. باعث می شود در زمان ترکیب کردن مواد بتن مصالح دچار جمع شدگی و آب انداختگی نشوند. 4. به دلیل آسان نمودن عملیات بتن ریزی از خراب شدن تجهیزات جلوگیری می کند. 5. افزایش دهنده مقاومت بتن است. 6. آب مصرفی بتن را کاهش می دهد  و به طور کلی می توان گفت بتن مرغوب تری ارائه می دهد زیرا بتن با روانی و کارایی مناسب یکنواخت تر خواهد شد.

نحوه استفاده

 

روان کننده ها به دو صورت مایع و پودری تولید می شوند و مدل پودری ابتدا باید با مقدار مناسبی از آب به مایع تبدیل شود و نوع مایع نیز اول باید رقیق گردد و بعد به مصالح در حال مخلوط شدن اضافه شود. باید توجه داشته باشید که تمامی اندازه ها باید کاملا دقیق باشند و این اندازه ها را آزمایشگاه بتن تعیین می کند. در زمان اندازه گیری نیز باید از ابزارهای بسیار دقیق استفاده کنید.

نکات ایمنی

 

1. هرچند افزودنی روان کننده بتن در یاسوج آتش زا نیست اما وقتی مصرف می شود از آن قطعاتی تولید می گردد که امکان آتش گرفتن دارند. 2. این مواد سمی نیستند اما ممکن است حساسیت ایجاد کنند در نتیجه بهترین کار استفاده از دستکش و عینک مخصوص است. 3. حداکثر یک سال تاریخ انقضا دارند و آن هم در صورتی که در شرایط مناسب نگهداری شوند. در صورت نگهداری نامناسب خواص خود را از دست خواهند دارد. 4. از دیگر مواردی که ممکن است از بین برنده خواص افزودنی روان کننده بتن در یاسوج باشد قرار گرفتن آن در معرض گرما و یخ زدگی است.

پایه و ساختار شیمیایی

 

حلال تمامی روان کننده ها آب است و در سه نوع روان کننده معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده تولید می شوند. پایه شیمیایی روان کننده های معمولی ملامین، فوق روان کننده ها نفتالین و لیگنو سولفونات و ابر روان کننده ها پلی کربوکسیلات اتر است.

نکته مهم اینکه در تولید افزودنی روان کننده بتن در یاسوج از بخار آب، فشار و حرارت استفاده می شود و دارای ترکیباتی همچون گوگرد، الیاف و سیمان سخت هستند.

افزودنی روان کننده بتن در یاسوج
افزودنی روان کننده بتن در یاسوج

خرید افزودنی روان کننده بتن در یاسوج

در نهایت به منظور رساندن بتن به روانی و کارایی مطلوب و افزایش مقاومت بتن می توانید بر حسب شرایط پروژه از انواع افزودنی روان کننده بتن در آباده استفاده نمایید.
شماره تماس: 09001887000

 

 

 

 

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.