افزودنی روان کننده بتن در تنکابن

به منظور افزایش مقاومت بتن لازم است آب کمتری در آن ریخته شود اما این مسئله کاهش روانی و کارایی بتن را در پی خواهد داشت به همین منظور افزودنی هایی تولید شدند تا با روان ساختن ترکیب بتن به بالا رفتن مقاومت آن کمک کنند. افزودنی روان کننده بتن در تنکابن یک مکمل قوی است که تاثیرات مثبت زیادی روی استحکام و کیفیت بتن می گذارد البته باید مقدار مصرف آن مناسب باشد زیرا مصرف بی رویه ممکن است باعث وارفتگی و جداشدگی مصالح بتن شود.

مطالعه بیشتر: فروش روان کننده بتن

 

افزودنی روان کننده بتن در تنکابن
افزودنی روان کننده بتن در تنکابن

توضیحاتی در مورد روان کننده بتن

بتن ماده اصلی برای ساخت ساختمان به شمار می رود و چنان اهمیتی دارد که از گذشته های دور تا امروز همچنان در این زمینه حرف اول را می زند و روان کننده نقش مهمی در تولید بتن با کیفیت و با مقاومت بالا دارد. این ماده میزان نیاز به آب را در بتن کاهش می دهد و به این ترتیب استحکام بتن بعد از گیرش نهایی افزایش می یابد.

همچنین به دلیل روان بودن ترکیب تمام مصالح با دانه بندی خوب در سراسر بتن پخش می شوند و امکان ایجاد تخلخل در آن بسیار کاهش می یابد. آب، رطوبت و مواد شیمیایی نمی توانند به درون بتن منسجم و بدون تخلخل نفوذ پیدا کنند، بنابراین می گویند بتن نفوذناپذیر شده است. افزودنی روان کننده بتن در تنکابن یک افزودنی شیمیایی و پلیمری است.

 

انواع افزودنی روان کننده بتن

این افزودنی در سه دوره مختلف، در سه مدل و با قدرت های متفاوت تولید و عرضه شده است که شامل روان کننده معمولی، فوق روان کننده و ابر روان کننده می شود.

 

مزایا روان کننده

 

 روش درست استفاده از روان کننده

بازه مصرف استفاده از روان کننده ها بین نیم تا یک و نیم درصد است ولی میزان دقیق آن باید حتما در آزمایشگاه های بتن تعیین شود. بنابراین برای استفاده دقیق از افزودنی روان کننده بتن در تنکابن از مشاور صلاحیت دار بتن کمک بگیرد.

 

روان کننده ها در چه مواردی استفاده می شوند؟

افزودنی روان کننده بتن در تنکابن
افزودنی روان کننده بتن در تنکابن

خرید روان کننده بتن

روان کننده را در محل خشک، سرپوشیده و با دمای مناسب قرار دهید و برای کسب اطلاع دقیق از شرایط خرید افزودنی روان کننده بتن در تنکابن با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.