کفسازی در استان زنجان

کف سازی با بتن یکی از شیوه های متداول اجرای کف در ساختمان ها، پیاده روها و محوطه محسوب می شود. این ماده به دلیل خصوصیاتی که دارد منجر به ساخت کف با مقاومت بسیار بالا می شود. به طوری که می توان گفت اولین دلیلی که باعث می شود کف بتنی اجرا شود، مقاومت بالای آن است. البته کف بتنی خصوصیات دیگری هم دارد که بسیار مهم و جالب هستند به همین دلیل تصمیم گرفتیم در این مقاله به معرفی و بررسی کفسازی در استان زنجان با استفاده از بتن بپردازیم.

کفسازی در استان زنجان
کفسازی در استان زنجان

ویژگی های بتن در کف

کفسازی در استان زنجان با استفاده از مواد مختلفی انجام می شود اما یکی از بهترین و متداول ترین روش های اجرای کف استفاده از بتن است که به دلایل زیر مورد استفاده قرار می گیرد:

 

بررسی معایب کف بتنی

در کنار مزایای بیشمار، کف بتنی معایبی هم دارد که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم:

 

در بخش های قبلی گفتیم رنگی بودن بتن یکی از مزایای مهم به شمار می رود. اینک می خواهیم بدانیم بتن با استفاده از چه موادی رنگی می شود.

 

رنگ های مورد استفاده در بتن برای کفسازی در استان زنجان

بررسی بافت کف پوش بتنی

کف پوش های بتنی که برای کفسازی در استان زنجان مورد استفاده قرار می گیرند، طرح های مختلفی دارند و طراحان به شیوه ای عمل می کنند که طرح انتخابی با فضا و کاربری آن هماهنگ باشد.

برخی از کف پوش ها دارای طرح پازلی هستند و چیدمانشان اهمیت زیادی دارد. همچنین گاهی در کفسازی در استان زنجان با کف پوش های بتنی از چندین رنگ مختلف در کنار هم استفاده می شود که برای چینش آن ها باید طرحی خاص در نظر گرفته شود و اجرا مطابق با آن انجام شود.

 

نحوه نگهداری

در بخش های قبلی گفتیم کف پوش بتنی به دلیل مقاومت و طول عمر بالایی که دارد به نگهداری خاصی نیاز ندارد اما در حد معمول باید از کف پوش بتنی مراقبت شود که ما در ادامه نحوه ی نگهداری از بتن را دسته بندی و ارائه می کنیم:

 

از کف پوش بتنی می توانید برای فضاهای داخلی در ساختمان های مسکونی، اداری و … استفاده نمایید. این کف پوش ها می توانند به جای سرامیک، پارکت و … مورد استفاده قرار گیرند.

کف پوش های بتنی با طرح ها  رنگ های مختلف می توانند کفی جذاب، مدرن و شیک برای فضاهای مسکونی ایجاد کنند. ضمن اینکه در سبک های کلاسیک نیز قابل استفاده هستند.

امروزه تولید کف پوش های بتنی پیشرفت قابل توجهی داشته به نحوی که می تواند سطحی صاف تر و زیباتر نسبت به سرامیک داشته باشد.

 

کف پوش های بتنی برای حیاط و محوطه کفسازی در استان زنجان نیز به کار می رود و دارای طرح های مختلفی است. کف محوطه باید علاوه بر مقاومت در مقابل رفت و آمد، در برابر یخ زدن و آب شدن، حرارت، رطوبت و سایر عوامل جوی نیز مقاومت خوبی داشته باشد و بتن تمامی این ویژگی ها را دارد.

شاید به شنیدن نام کف پوش بتنی، کف های خاکستری ساده را تصور کنید اما پیشرفت در این بخش به حدی بوده که امروزه طرح های بسیار زیبا به تنهایی یا در ترکیب با فضاهای سبز منظره ای چشم نواز ایجاد می کند.

کفسازی در استان زنجان

سخن پایانی کفسازی در استان زنجان

محصولات بتنی را از فروشندگان و تولید کنندگان معتبر تهیه نمایید. زیرا بتن بی کیفیت توقعات را برآورده نخواهد کرد.

برای گرفتن مشاوره رایگان در خصوص کفسازی در استان زنجان با بتن و اجرای صحیح آن از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.