کفسازی در استان لرستان

بتن در بخش های مختلفی از ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد و می توان مهم ترین کاربرد این ماده را در اجرای سازه دانست. اما استفاده از بتن تنها به این مورد ختم نمی شود و کاربردهای مهم دیگری هم دارد که یکی از آن ها کف سازی است. بر همین اساس تصمیم گرفتیم در این مقاله به بررسی کفسازی در استان لرستان با استفاده از بتن بپردازیم.

مزایای کفسازی در استان لرستان

استفاده از بتن در کف مزایای زیادی دارد که به صورت زیر دسته بندی می شود:

طول عمر بالایی دارد

کف های بتنی دائمی هستند چرا؟ چون سال های زیادی بدون ایجاد هیچ مشکلی عمر می کنند. به همین دلیل در دسته کف سازی های اقتصادی قرار می گیرند. کف بتنی نیاز به مراقبت خاصی ندارد اما همان مراقبت های معمول باعث می شود به عنوان کفی بسیار مقاوم و مناسب برای کفسازی در استان لرستان محسوب شود.

 

در مقابل سایش مقاوم است

در فضاهای مختلف مانند مسکونی، صنعتی، تجاری و …. حتما نیاز است وسیله یا خودروها جابه جا شوند. اگر کف مقاومت کافی نداشته باشد ممکن است بشکند با خراب شود.

اما بتن به دلیل مقاومت بسیار زیادی که در برابر سایش و فشار دارد به خوبی در برابر موارد ذکر شده مقاومت می کند و مشکلی در آن ایجاد نمی شود. پس برای کفسازی در استان لرستان و ساختمان های مختلف گزینه مناسبی محسوب می شود.

 

به آسانی می توان از آن نگهداری کرد

به دلیل اینکه کف بتنی مقاوم است، نیاز به نگهداری خاصی ندارد و نکته جالب و مهم اینکه به آسانی می توان آن را تمیز کرد و برای این کار تنها به آب و صابون نیاز دارید. پس بتن از این نظر در مقایسه با مصالح و محصولات دیگر مخصوص کف سازی گزینه بهتری به نظر می رسد.

کفسازی در استان لرستان
کفسازی در استان لرستان

از نظر ظاهری زیبا است

نکته ی بعدی در مورد کفسازی در استان لرستان با بتن به ظاهر آن مربوط می شود. امروزه کف پوش های بتنی ظاهری بسیار شیک و مدرن دارند و برای فضاهای مختلف داخلی، خارجی، پیاده روها و … به کار می روند.

کف های بسیار زیبا در هماهنگی با دکوراسیون و عناصر دیگر یکی دیگر از مزیت های بسیار مهم بتن برای کفسازی در استان لرستان محسوب می شود.

 

تنوع بالایی دارد

همان طور که می دانید ساختمان های مختلفی ساخته می شوند که کاربری های متفاوتی دارند. بدیهی است که هر کاربری  ویژگی های خاص خود را دارد و باید مطابق با اولویت های خاص همان کاربری طراحی گردد.

همین موضوع باعث می شود داشتن تنوع بالا در محصولات کف سازی یک تنوع به شمار برود و بتن است مزیت را دارد.

بتن را می توان به صورت رنگی تولید کرد و این یعنی طیف وسیع از کف پوش های بتنی با رنگ های مختلف در بازار وجود دارد. همچنین طرح های بیش نظیری نیز از کف پوش های بتنی وجود دارد که می تواند سلیقه افراد مختلف را پوشش دهد.

در ادامه به بررسی انواع مختلفی از کف پوش های بتنی خواهیم پرداخت.

 

کف پوش بتنی رنگی

برای فضاهایی مانند نمایشگاه ها، ساختمان های مسکونی فضاهای فرهنگی و سایر فضاهایی که زیبایی در آن ها نقش مهمی ایفا می کند، کف های بتنی می توانند خود را به خوبی نشان دهند و در حال حاضر به صورت متداول برای کفسازی در استان لرستان مورد استفاده قرار می گیرند.

نکته مهم در مورد کف پوش های بتنی اینکه قیمتشان در مقایسه با انواع معمولی بیشتر است.

 

کفپوش پلیمری

نوع دیگری از کف پوش های بتنی است که برای کفسازی در استان لرستان مورد استفاده قرار می گیرد. این دسته از کفپوش که ترکیبی از پلیمر و بتن هستند در مقابل سایش مقاومت بسیار زیادی دارند. همین ویژگی سبب می شود که برای فضاهای صنعتی و تجاری یا محل های با ترافیک بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

کف پوش پلیمری در ضخامت های 10 تا 50 میلی متر تولید می شود و بر اساس شرایط هر پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.

 

کف پوش خام

کف پوش های بتنی خام درمکان هایی که زیبایی در آن ها مهم نیست به کار می روند. قیمت این نوع کف پوش مناسب تر است و این موضوع کمک می کند هم کف سازی اقتصادی تمام شود و هم ویژگی های مهم از حمله مقاومت بالا برای کفسازی در استان لرستان اعمال گردد.

 

نکات مهم در اجرای کف بتنی

نگهداری از کفسازی در استان لرستان

برای نگهداری از کفسازی در استان لرستان با بتن باید اقدامات زیر انجام شود:

 

در این مقاله با جنبه های مختلف کفسازی در استان لرستان آشنا شدیم. بتن امروزه ماده ای مهم در ساختمان سازی به شمار می رود و جای خود را در کف سازی نیز باز کرده به شرط آن که اجرای کف توسط اکیپ حرفه ای ، کاربلد و متعهد انجام شود و همچنین بتن از کارخانه های معتبر خریداری شود.

سعی کردیم در این متن شما دوستان عزیز را با کف بتنی و مزایای آن آشنا کنیم اما چنانچه به اطلاعات بیشتری نیاز دارید می تواند با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.