فروش الیاف پ پ در قزوین

الیاف پ پ به ماده ای پلیمری گفته می شود که کاربرد زیادی در ساختمان سازی دارد در این مقاله به تعریف الیاف پ پ، نقش آن در بتن و فروش الیاف پ پ در قزوین خواهیم پرداخت، پس با ما همراه باشید.

فروش الیاف پ پ در قزوین
فروش الیاف پ پ در قزوین

الیاف پ پ چیست؟

رشته های بسیار نازک پلیمری هستند که به عنوان یکی از مهمترین افزودنی های بتن شناخته می شوند. الیاف پ پ برای بتن خواص زیادی دارد و یکی از مهمترین آن ها به وجود نیامدن ترک های عمیق و سطحی است.

عملکرد الیاف پ پ به این شکل است که از انقباض های شدیدی که به علت سرعت تبخیر آب در بتن به وجود می آید جلوگیری می کند و این مسئله باعث می شود ترک های ریز و درشتی که قرار است در اثر این انقباض ها ایجاد شوند، حذف گردند.

به بیان دیگر مقدار مناسبی از الیاف پ پ، سرعت خشک شدن بتن و تبخیر آب پایین می آید و به این شکل ترک هم در بتن ایجاد نمی شود.

به طور کلی می توان گفت مهمترین عملکرد این ماده حذف همین ترک هاست اما تنها کاربردش نیست. در ادامه به خواص دیگر آن و فروش الیاف پ پ در قزوین اشاره خواهیم کرد.

از میان کاربردهای پ پ ایجاد مقاومت خمشی، کششی و برشی در بتن است به این شکل که این الیاف نازک باعث می شوند پیوستگی بالایی میان اجزای بتن به وجود آید.

نکته ی مهم بعدی اینکه بتن در برابر نیروهای فشاری ضعیف است و وارد شدن فشار از یک سمت به بتن سبب ایجاد کشش و شکستگی در بتن می شود، در این شرایط الیاف پ پ در بتن مانند یک اسکلت عمل می کنند و مانع از خرابی بتن در اثر کشش می شوند. به زبان ساده تر می توان گفت این الیاف بتن را مسلح می کنند.

مطالعه بیشتر: الیاف پ پ چیست؟

 

بررسی ابعاد الیاف پ پ

این ماده در سایزهای 12، 18 و 6 میلی متر وجود دارد و شکل مصرف آن به صورت زیر دسته بندی می شود:

الیاف پ پ سایز 6

 الیاف پ پ سایز 12

تاثیر الیاف پ پ روی بتن

فروش الیاف پ پ در قزوین
فروش الیاف پ پ در قزوین

کاربرد الیاف پ پ

فروش الیاف پ پ در قزوین
فروش الیاف پ پ در قزوین

مقدار استفاده

فروش الیاف پ پ در قزوین به شکل گسترده سبب می شود تا با تهیه ی این ماده از خواص آن بهره مند شوید، در ادامه به ویژگی های فنی الیاف پ پ اشاره خواهیم کرد.

نظر مشخصات فنی

به منظور تهیه ی الیاف پ پ می توانید با دفتر فروش الیاف پ پ در قزوین در ارتباط باشید.

 

خرید الیاف پ پ

به منظور خرید الیاف پ پ با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

شماره تماس: 09001887000

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.