فروش ژل میکروسیلیس در زنجان

ژلی که بر پایه ی پلی کربوکسیلات اتر ساخته می شود و مکملی پیشرفته برای بتن محسوب می شود. از سری مکمل های پیشرفته و بسیار کاربردی برای بتن می توان به ژل میکروسیلیس اشاره کرد که بر پایه ی  پلی کربوکسیلات اتر تولید شده است. این ژل کاربردهای متنوع و زیادی دارد که در این مقاله  به آن ها اشاره می کنیم و این محصول را از نظر قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در زنجان مورد بررسی قرار خواهیم داد پس تا پایان با ما همراه باشید.

فروش ژل میکروسیلیس
فروش ژل میکروسیلیس در گیلان و رشت

ترکیبات تشکیل دهنده ی ژل میکروسیلیس

ژل میکروسیلیس دارای موادی مثل ابر روان کننده ی کربوکسیلات ، مواد مختلف ضد آب کننده، پودر میکروسیلیس و الیاف پلی پروپیلن و … است و تاثیرات مثبت زیادی روی ملات های مختلف، قطعات پیش ساخته ی بتنی و بتن دارد که در ادامه به این موارد و فروش ژل میکروسیلیس در زنجان اشاره خواهیم کرد.

یکی از تاثیرات مهمی که ژل میکروسیلیس  روی بتن می گذارد، ضد آب کردن آن است. علاوه بر این مورد باعث روانی بتن هم می شود و از ایجاد ترک در بتن جلوگیری می کند پس می توان گفت ژل میکروسیلیس کار چند مکمل  را یک جا انجام می دهد.

نا گفته نماند که این ماده حتما باید به مقدار مناسبی در بتن ریخته شود، در غیر این صورت ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در بتن شود.

دوده ی سیلیسی یک نوع پوزولان محسوب می شود که خواصی شبیه به خواص سیمان دارد و در صورتی که در ملات یا بتن از این ماده استفاده کنیم، میزان مصرف سیمان کاهش پیدا می کند.

از دیگر تاثیرات این ژل در بتن می توان به مقاوم شدن، با دوام شدن، ایجاد تراکم و افزایش مقاومت کششی و خمشی بتن اشاره کرد.

با مصرف ژل میکروسیلیس به طور هم زمان ویژگی های روان کنندگی، الیاف و دوده ی سیلیسی را یک جا به بتن اضافه کرده ایم و به این شکل نیاز به آب در ترکیب بتن کاهش می یابد و بتن دچار ترک خوردگی  و آب انداختگی و جدا شدن اجزا نمی شود.

برای آشنایی با نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در زنجان متن را تا انتها مطالعه فرمایید.

 

فروش ژل میکروسیلیس در زنجان
فروش ژل میکروسیلیس در زنجان

عملکرد ژل میکروسیلیس

این ژل تمامی خواص دوده ی سیلیسی را دارا است با این تفاوت که شکل ظاهری خمیری دارد و استفاده از آن راحت تر می شود. میکروسیلیس درون این ژل با آب و هیدروکسید کلسیم واکنش شیمیایی انجام می دهد و به سیلیکات کلسیم تبدیل می شود. سیلیکات کلسیم ماده ای بسیار سخت است و اگر در بتن ریخته شود باعث افزایش مقاومت بتن می گردد.

این ژل همچنین بتن را روان می کند  و به این شکل باعث به وجود آمدن بتنی ضد آب و دارای مقاومت مکانیکی و سایشی می شود.

تا اینجای مقاله تا حدودی با ژل میکروسیلیس آشنا شدیم، برای اطلاع از نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در زنجان تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

تاثیرات ژل میکروسیلیس

از معایب بتن مسلح می توان به خوردگی آرماتورهای موجود در بتن مسلح اشاره کرد، اما اگر ژل میکروسیلیس استفاده شود بتن آب بند می گردد و همچنین آرماتورها دچار نفوذ آب و حمله ی یون ها و سولفات ها نمی شوند.

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

قیمت فروش ژل میکروسیلیس در زنجان

برای دسترسی راحت تر به این ماده می توانید به شیوه ی تحویل در محل، خرید خود را ثبت نمایید.

برای اطلاع بیشتر در مورد قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در زنجان می توانید با تولید کنندگان و نمایندگی ها و مراکز فروش معتبر در ارتباط باشید.

از اینکه تا انتهای مطلب با ما همراه بودید از شما سپاسگزاریم، تندرست و شاد باشید.

 

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.