فروش ژل میکروسیلیس در مشهد

در ترکیب بتن معمولا برای رفع نواقص و عیب های این ماده ی بسیار مهم از مکمل ها و افزودنی های زیادی استفاده می کنند. بتن را می توان پر کاربردترین مصالح موجود در جهان دانست و به همین دلیل است که روز به روز در زمینه ی ساخت مکمل های مورد نیاز برای این ماده پیشرفت های چشمگیری به دست می آید. یکی از این افزودنی های مهم ژل میکروسیلیس است که در این مقاله می خواهیم در مورد این ژل، کاربرد، عملکرد، قیمت و نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در مشهد اطلاعاتی به شما خوانندگان گرامی ارائه دهیم. پس اگر به این اطلاعات نیاز دارید تا پایان مقاله با ما همراه باید.

از ژل میکروسیلیس به عنوان یک افزودنی بسیار مهم در ملات های مختلف، بتن و قطعات پیش ساخته ی بتنی استفاده می شود، استفاده در ساخت سنگ های مصنوعی، انواع موزاییک پلیمری، نیوجرسی، استوپر، کفپوش و … هم از دیگر کاربردهای این ماده است. از نکات بسیار مهم استفاده از این ژل می توان به مقاومتی که ژل میکروسیلیس در بتن و ملات ایجاد می کند اشاره کرد.

ژل میکروسیلیس در واقع همان دوده ی سیلیسی است اما به دلیل شکل ژله ای و خمیری آماده ای که دارد استفاده از آن بسیار راحت تر شده است به طوری که به دلیل ترکیبات موجود در آن می تواند جایگزین چند مکمل مختلف باشد و کار همه ی آن ها را به تنهایی انجام دهد.

در ادامه بیشتر در مورد نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در مشهد صحبت خواهیم کرد.

پس از استفاده از ژل میکروسیلیس در بتن متوجه خواهید شد که بتن ضد آب می شود و این موضوع به ویژه  در مورد بتن مسلح بسیار حائز اهمیت است چرا که نفوذ آب باعث خوردگی فولاد می شود.

اگر بخواهیم به این موضوع اشاره کنیم که بتن چگونه آب بند می شود باید بگوییم در اثر روان شدن بتن تمامی ذرات این ماده در لا به لای مواد پرکننده قرار می گیرند و به خوبی آن را می پوشانند و به این ترتیب بتن غیر قابل نفوذ می شود.

ژل میکروسیلیس ماده ای بسیار مفید است که نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در مشهد و دسترسی راحت آن را محبوب تر کرده است.

فروش ژل میکروسیلیس در مشهد
فروش ژل میکروسیلیس در مشهد

ترکیبات ژل میکروسیلیس

 

میکروسیلیس و فروش آن در مشهد

میکروسیلیس نام های دیگری مانند فوم و دوده ی سیلیسی دارد و چیزی در حدود % 40 تا 50 از ژل میکروسیلیس را تشکیل می دهد و جالب تر که این ماده یک محصول جانبی است و در کارخانه ی فرو آلیاژ به عنوان ضایعات و گرد و غبار از دودکش این کارخانه به خارج می شود. با توجه به ویژگی های مثبتی که این ماده در بتن دارد می توان استفاده از آن را مقرون به صرفه دانست. در ادامه بیشتر در مورد نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در مشهد صحبت خواهیم کرد.

فروش ژل میکروسیلیس
در صورت استفاده از ژل میکروسیلیس بتن ضد آب می شود و به این شکل میلگردها از نفوذ آب و ایجاد خوردگی حفظ می شوند و ایراد بتن رفع می شود.

 

ترکیبات مختلف ژل میکروسیلیس

  1. روان کننده ی بتن: روان کننده باعث می شود دوده ی سیلیسی به شکل یکنواخت در بتن پراکنده شود و این موضوع روانی و کارایی و مقاومت بتن را بالا می برد.
  2. مواد پلیمری آب بند: ماده ای است که بتن را آب بند می کند. مواد پلیمری را می توان از مواد جدید در صنعت ساختمان سازی دانست.
  3. الیاف: الیافی مانند الیاف پلی پروپیلن باعث حذف ترک از بتن می شود.
  4. مواد آنتی باکتریال: مواد آنتی باکتریال از فاسد شدن و گندیدن مواد جلوگیری می کنند.
  5. آب: از مواد مهم در ساخت این ماده آب است.
  6. و افزودنی های خاص دیگر…

 

مزایای ژل میکروسیلیس در بتن

فروش ژل میکروسیلیس

خواص ژل میکروسیلیس در بتن سخت شده

فروش ژل میکروسیلیس
فروش ژل میکروسیلیس در مشهد

 

خرید و فروش ژل میکروسیلیس در مشهد

با توجه به نحوه ی فروش ژل میکروسیلیس در مشهد می توان نسبت به در دسترس بودن این ماده خاطر جمع بود. همچنین برای اطلاع بیشتر از قیمت ها و نحوه ی تحویل در محل با فروشندگان تماس بگیرید.

 

محصولات ویژه:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.